Roblox neden kötü bir oyun?

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
  • Tabii ki de kitlesi. Oyunun kitlesi öyle çöp bir kitle ki oyun zevkiniz kalmıyor. Ortalama oyuncu yaşı 6 falandır herhalde.
  • Animasyonlar. Oyunda ki animasyonlar öyle berbat ki doğru dürüst animasyonlar için bile para isteniyor.
  • Olmayan Anti-Hile sistemi. Belki vardır bir anti-hile sistemi ancak olsa dahi hiçbir işe yaramıyor
  • P2W oyunları. Roblox Platformunda ki oyunlar %95'i "P2W". Açılımı ise "Pay to Win". Yani parayı veren düdüğü çalar mantığı oyunlara sahip.
  • Oyuna gelmeyen destek. Yani nasıl desem bilmiyorum ama oynanışı değiştirecek hiçbir şey gelmiyor oyuna.
  • Hiçbir şey yapmayan yetkililer. Birini şikayet ediyorum hile veya küfür kullanımından dolayı ancak 2 hafta sonra baktığımda hesap halen aktif.
  • Birşeye benzemeyen grafikler. Oyunun grafikleri legodan ibaret. Belki başkalarının hoşuna gidiyordur ancak bu benim kişisel değerlendirmem olduğundan bir yıldızda buradan kırıyorum.
Grafikler: 3/10
Oynanış: 4/10
Anti-Hile: 0/10

Mekanikler: 2/10
Kitle: 1/10
Oyuna puanım: 2.5/10

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten P2W. Robux ver kazan. Aynen böyle taktik işliyor sırf para kazanacağım diye. Artık nefret ettim bu "Meepcity" oyunu neymiş ya? Her gün 1 milyon kişi oynuyor server çöküyor. 24 Nisan 2020 yılında bir de ban şöleni yaptılar oh. Anti Cheat zaten 0. Ayrı olay 6 yaşındaki çocukların oynaması batırdı. Ama grafikleri sevdim.

Puan 2/10.

• Tabii ki de kitlesi. Oyunun kitlesi öyle çöp bir kitle ki oyun zevkiniz kalmıyor. Ortalama oyuncu yaşı 6 falandır herhalde.
  • Animasyonlar. Oyunda ki animasyonlar öyle berbat ki doğru dürüst animasyonlar için bile para isteniyor.
  • Olmayan anti-hile sistemi. Belki vardır bir anti-hile sistemi ancak olsa dahi hiçbir işe yaramıyor.
  • P2W oyunları. Roblox platformunda ki oyunlar %95'i "p2W". Açılımı ise "pay to Win". Yani parayı veren düdüğü çalar mantığı oyunlara sahip.
  • Oyuna gelmeyen destek. Yani nasıl desem bilmiyorum ama oynanışı değiştirecek hiçbir şey gelmiyor oyuna.
  • Hiçbir şey yapmayan yetkililer. Birini şikayet ediyorum hile veya küfür kullanımından dolayı ancak 2 hafta sonra baktığımda hesap halen aktif.
  • Bir şeye benzemeyen grafikler. Oyunun grafikleri legodan ibaret. Belki başkalarının hoşuna gidiyordur ancak bu benim kişisel değerlendirmem olduğundan bir yıldızda buradan kırıyorum.
grafikler: 3/10
Oynanış: 4/10
Anti-hile: 0/10

Mekanikler: 2/10
Kitle: 1/10
Oyuna puanım: 2.5/10

Anti-hile ve grafik konusuna katılmıyorum... Bazı oyunlarda grafikler baktığıma göre güzel duruyor. Ve Jailbreak mı neydi o younda anti-hile var arkadaşım açar açmaz ban yemişti.

Gerçekten p2W. Robux ver kazan. Aynen böyle taktik işliyor sırf para kazanacağım diye. Artık nefret ettim bu "meepcity" oyunu neymiş ya? Her gün 1 milyon kişi oynuyor server çöküyor. 24 Nisan 2020 yılında bir de ban şöleni yaptılar oh. Anti cheat zaten 0. ayrı olay 6 yaşındaki çocukların oynaması batırdı.

Puan 2/10.

Sadece meepcity diye bir oyun yüzünden diğer oyunlara haksızlık yapma.

Geri
Yukarı