Roblox'tan gerçek para kazanılır mı?

Oyununuz oynandıkça, oyun içi satın alım vs. oldukça, Robux üzerinden ödeme yapılıyor. Bu Robux'lar da biriktirilip para olarak çekilebilmekte. ( dolar cinsinden )

Hocam sağ olun çok korktum bir anda para kazanılmıyor diye meğerse dolar cinsinden para kazanılıyormuş. Bende o parayla bilgisayar toplayacağım.

Bir bilgide ben ekliyim: Roblox'dan kazandığınız Robux'su para olarak supercard kredi kartıyla çekebiliyorsunuz ve diğer anlaşmalı bankalarla mesela Paycell ben bu ikisini biliyorum ama bilen eklesin.

Ben Roblox'ta oyun developeriyim aylık yaklaşık 50-60k Robux kazanıyorum ve 50K'da 175 dolara çevirebiliyorsun. Şu anda bende 30-40k arası var 3-4 haftaya çekmeyi düşünüyorum.

Ben Roblox'ta oyun developeriyim aylık yaklaşık 50-60k Robux kazanıyorum ve 50K'da 175 dolara çevirebiliyorsun. Şu anda bende 30-40k arası var 3-4 haftaya çekmeyi düşünüyorum.

Hangi yolla paramızı çekebiliriz ben limiti geçtim paramı çekmek istedim fakat banka kaynağı belirsiz para olarak gördü para hesaba geçmedi geri robloxa iade etti

Geri
Yukarı