RTX 3060 sistem nasıldır?

Daha fazla  
Aşağıda verdiğim parçalara bakarak sistemin nasıl olduğu hakkında bilgi verir misiniz? Sanırım 20.000 civarına toplayabileceğim en iyi sistem ama yine de bilgisayarlardan anlayan birilerine sormak iyi olur diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıda verdiğim parçalara bakarak sistemin nasıl olduğu hakkında bilgi verir misiniz? Sanırım 20.000 civarına toplayabileceğim en iyi sistem ama yine de bilgisayarlardan anlayan birilerine sormak iyi olur diye düşündüm.

Monitör dahil değil.
Hazır olarak bu sistemi alabilirsin.
RX 6800 sistem de toplanabilir, bütçe 23-24K'ya kadar çıkabiliyorsa 4070 sistem bile toplanabilir.

Aslında düşünülebilir ama kendi topladığın hazır sistemlerden daha iyi olmaz mı?

Neden? Forumda 2 3 kişi sorunlu dedi diye mi yoksa ısınıyor falan diye mi? İşlemci zaten Intel, ekran kartı da ısınmayacak türden. Driver vb. sorunları da yok ve 12GB ekran kartı. +30FPS farkı var attığın sistemle arasında.
AMD DLSS ve RTX tarafında biraz kötü kalıyor diye biliyorum. Önceden de driverları kötüydü sanırsam.

Aslında düşünülebilir ama kendi topladığın hazır sistemlerden daha iyi olmaz mı?

AMD DLSS ve RTX tarafında biraz kötü kalıyor diye biliyorum. Önceden de driverları kötüydü sanırsam.
Bu kartlarla RT açamazsın zaten, onu unut. AMD FSR 3.0 geliştiriyor ki DLSS bu sistemlerde gereksiz kalıyor. FSR da öyle.

Geri
Yukarı