RTX 3060 stokları kaç dakika dayanır?

Eğer birden çok alırsanız sevdiğiniz model dışındakini iptal edin. 😀👍
Hocam kredi kartı limiti 7000TL ve eksi 6780TL'de yani 5000TL'yi bile bulmam çok zor ucu ucuna yetiştirebilirim. Bu gece 12'de maaş yatıyor 2500TL civarı bir miktar. Bir yerlerden para bulmaya çalışırım ucu ucuna çıkartırım parayı.
Peki alırken neye dikkat etmeliyiz? Rtx 3060 tek fanlısı da var. İki fanlısı da var. Palit mesela oc’lu bir de oc’suz satıyor. Model farklarında neye dikkat etmeliyim?
Sadece base clock fark ediyor OC ve olmayanda.

Tek fan çift fan soğutmaya etki eder. Model farklarında %1-2'den fazla performans farkları olmaz sadece soğutma farkı olur.

Miningciler rahat bırakırsa 3-5 dakika. Bu arada mining yapmak için ekran kartı stoklarını silip süpüren bilmem ne çocuklarının Allah belasını versin.

Miningciler rahat bırakırsa 3-5 dakika. Bu arada mining yapmak için ekran kartı stoklarını silip süpüren bilmem ne çocuklarının Allah belasını versin.
Hocam çocukları ayıp oluyor. Kendilerinin ben ta aknelerine koyayım.

Palit ve INNO3D gibi markalar çok kalitelidir. Bu algı çok saçma işte.

Palit değil de INNO3D ve Zotac'ın bazı modelleri çok leş. Giriş seviyesi kartları bile hala arka plakasız yapma, kaliteli kasalarda bile 80 dereceyi görme gibi saçmalıkları var. Aynısını ASUS TUF kartlarında yapınca sağlam tepki görmüştü. MSI'ın Ventus, Armor gibi çöplerini saymıyorum hiç. Palit bu alt seviyede en tutarlı kartları yapıyor bana göre.

Şu ekran kartlarının mining desteğini kesebilecek bir uygulama yok mudur yahu. Gerçi şirketin işine gelir mining yapılması.

Hocam emin olun onlarda bu durumdan şikayetçi. Miningcilerin ekran kartlarını rahat bırakacakları yok. Her şu fotoğrafı görünce küfür edesim geliyor.

images.jpeg

78 tane 3080 kullanılmış.

Hocam emin olun onlarda bu durumdan şikayetçi. Miningcilerin ekran kartlarını rahat bırakacakları yok. Her şu fotoğrafı görünce küfür edesim geliyor.

Eki Görüntüle 884033

78 tane 3080 kullanılmış.
O kartların biri için bile ederi olan 7000TL'nin üstü olan 8000-8500TL'yi ödemeye çok rahatım şu anda. Ben sizin gerçekten bir yerlerinize her neyse. :(

Orası en azından Çin. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orası en azından Çin. 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biri daha vardı 126 tane RX 5700XT kuruyordu. 1.000.001TL değerinde diye.

Geri
Yukarı