RTX 3090 nasıl mining yapabilirim?

Sen ne anlatiyorsun :D ? Yillardir yapan biriyim. Su an en kazancli zamani ve 3090 ortalama 14$ para getiriyor masraflari fazlasiyla cikarilmis hali. Ethereum kuru 1900'lere geldiginde bu miktar 16$lara cikiyor gunluk. Ozel sogutmayada gerek yok. hiçbir bilgin yok. Kartlar agir yukte bile calismiyor. Undervolt yapiliyor cekirdeklerine, sadece Memory kullaniliyor ve W kullanimi kisiliyor. Bu sayede de isinmanin onune geciliyor.

Bir cok kisiye de kurdum sistem, Umarim kimse sana benzemez. Burada vakit gecirecegine bir gozunu AC YouTube de izle bakim. Tek kart ile yapmak ile 100 kart yapmak arasinda fark yok. Ethereum havuzu sana, aaaaa senin 100 kart var sana daha cok para veriyorum demiyor. :) 1 Kartin getirisi X Toplam kart adedi = Toplam kazanc.
1 Kart cok guzel getiriyor :) Sen reddetsende getiriyor :)

Birkaç tane bu çeşit insan var ve muhtemelen ellerindeki kart mining için yetersiz, sırf bu yüzden buna kıskançlıkta denebilir bu şekilde mesajlar yazıyorlar. Benim kartım 1660 Super bu kart bile aylık 500 TL üzeri para bırakıyor. Bunlar ısrarla zarar edersin diye insanları korkutuyorlar. Gelen elektrik parası 100 TL bile olmuyor halbuki.
İkinci ihtimalde çok bilmişlik yapıp bir halttan anlamayan insanlar. Gözardı et geç, ben öyle yaptım.

RTX 3090 ile 120 MH/s kazılıyor diye biliyorum. Ödediğin elektrik masrafı elinin kiri olur anca.
Akşamları uyurken yapsam mı diye düşünmüyor değilim artık.

Linus abi bile Nicehash'ten parayı alıp yapın diyorsa artık :D

Tüm mining konularında yapamayan veya zamanında almak için treni kaçıranların mesajları okumak hem komik hem de üzücü oluyor. 3 ayda adamlar aldıkları tüm ekran kartlarının masrafını çıkardı, şimdi her gelen kuruşu kar yazıyorlar bunlar hala "elinde patlayacak kardeşim zarar edeceksin".

Kaç MH/s ile kazıyorsun? Ben aylık kazanç 670 TL falan hesaplamıştım da, 28 MH/s ile.
30 MH/s ile kazıyorum. Ben daha 15 günlük 1 defa tahsilat yaptım, o ilk seferde karta hiç ayar yapmamıştım ve 26 MH/s ile kazmıştım. Bu 15 günde getiri daha yüksek olacak. 5 günde 0.00900 oldu.

Yaptığın Mining'in resmini atta bir bakalım.
Aptal insanlar için açıklıyorum 1 NVIDIA RTX 3090 ile Ethereum madenciliği ayda
X1 adet = 100 mhs 1045 TL yapar
Etc madenciliği ise.
X1 adet = 100 mhs ayda 677TL yapar
Monero ile kâr elde edilmiyor
Zcash ile de kâr elde edilmiyor yani ayda 3000 TL diyen aptal bu tabloyu 1 ekran kartı ile 3000TL yapacağını düşünen gerizekalılar için özenle hazırladım. Iyice inceleyin böyle tabloyu anca mallara anlatmak için kullanıldığını unutmayın saygılarla. He bu arada elektriktir bakımdır onları eklemedim onları eklesem ayda en fazla 500, 600 tl yaparsınız birde işin riski ve ekran kartının yıpranıp yıpranmadığını katmadım yine iyisiniz.
Tek diyecegim sey sana; yazik :) Yazdigin hicbir veriyi Google' yazmamissin.

Sen ne anlatiyorsun :D ? Yillardir yapan biriyim. Su an en kazancli zamani ve 3090 ortalama 14$ para getiriyor masraflari fazlasiyla cikarilmis hali. Ethereum kuru 1900'lere geldiginde bu miktar 16$lara cikiyor gunluk. Ozel sogutmayada gerek yok. hiçbir bilgin yok. Kartlar agir yukte bile calismiyor. Undervolt yapiliyor cekirdeklerine, sadece Memory kullaniliyor ve W kullanimi kisiliyor. Bu sayede de isinmanin onune geciliyor.

Bir cok kisiye de kurdum sistem, umarim kimse sana benzemez. Burada vakit gecirecegine bir gozunu AC YouTube de izle bakim. Tek kart ile yapmak ile 100 kart yapmak arasinda fark yok. Ethereum havuzu sana, aaaaa senin 100 kart var sana daha cok para veriyorum demiyor. :) 1 kartin getirisi X toplam kart adedi = toplam kazanc.
1 kart cok guzel getiriyor :) sen reddetsende getiriyor :)

Dostum birkaç sorum var mining yapmak istiyorum da cevaplayabilir misin müsaitsen?

Yeni konular

Geri
Yukarı