Ruslar Olmadan CS:GO Oynamak

Çok enteresan. Ben WTFAST diye bir uygulamanın reklamını gördüm ve indirip denemek istedim. Normalde 62 ping alıyorum. Uygulamanin iddia ettiği şey ping azaltmakti. 15 gün deneme veriyordu. Neyse açtım harbiden de normalde 62 olan pingim 42 olmuştu. Sonrasında farkettim şuan yanlış hatırlıyor olabilirim. Beni bir sunucuya bağlamıştı. Viyana sunucusuydu galiba. 15 gün boyu bir tane Rus ile karşılaşmadım. Deneyebilirsin. He programda hoşuma gitmişti fakat deneme suresinden sonra satın almadım. Çünkü fiyatları dolar üzerindendi ve pahalıydı.

Ya bu Ruslar olmadan bir maça girmenin yolu yok mu? Ya bağırıyorlar sığır gibi ya da durduk yere birbirini vuruyorlar veya oyundan atıyorlar. Var mı böyle şunlar veya şu bölge gelmesin diye bir ayar? Veya şu server falan diye yapabileceğimiz bir şey var mı?

Şu rus olayını cidden abartmadınız mı? Adam gibi oynarsanız,adamlarla uğraşmazsanız size hiç bulaşmazlar. Hatta çok iyi arkadaş bile olursunuz benim var hatta bir tane rus arkadaşım.

Ruslar eğlenceli adamlar, kültür olarak bir çok benzerliğimiz var. Ben oyunu rütbe kasmak için oynamadığım için oyunuma rus geldiği zaman eğleniyorum. Ruslarla oynamamak istiyorsanız tek yapabileceğiniz yakın arkadaş çevrenizden veya beraber uzun süre oynadığınız bir arkadaş bulmanız.

Şu rus olayını cidden abartmadınız mı? Adam gibi oynarsanız,adamlarla uğraşmazsanız size hiç bulaşmazlar. Hatta çok iyi arkadaş bile olursunuz benim var hatta bir tane rus arkadaşım.
Hocam ben öyle birine denk gelemedim henüz ne yazık ki:) Adam bütün maç boyunca "Aaa" diye bağırıyor. Tepki olarak değil bildiğin 30 dk. böyle bağırıyor ya🤣

Bana denk gelenler çok güzel oynuyor memnunum açıkçası. Ayrıca cıvıtan insanın ırkı mezhebi fark etmiyor hep aynı.

Oynamak istediğin sunucuyu seçen bir program vardı ama artık çalışmıyor galiba. Zaten sunucu seçme ile de kurtulamıyorsun bu adamlar gittiğin her yerde karşına çıkıyor.

Geri
Yukarı