Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cidden yanlışlıkla gösterdiğine inanlım mı?

Bayraktar için şarkı yapmışlar :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cidden yanlışlıkla gösterdiğine inanlım mı?

Bayraktar için şarkı yapmışlar :)
Güzel şarkı yalan yok hele şu TikTok fenomenlerinin çıkardığı şarkılara göre kat kat daha iyi kıyaslarsak :).

Kiev de yiyecek ve su sıkıntısı varmış sanırım ne kadar doğrudur bilmiyorum. Ruslar şehrin giriş çıkışlarını kuşattıysa büyük sıkıntı olur halk için. Yarın ikinci bir müzakere yapılacakmış haberlerde görmüştüm. Müzakere de bunu koz olarak kullanacaklardır.

Kiev'de yiyecek ve su sıkıntısı varmış sanırım ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Sanırsam yiyecek ve içeceği ordulara yönetiyorlar. 2. Dünya Savaşında Türkiye'nin "Savaş Ekonomisine" geçişinde yaptığı şey ile aynı. Üretilen besinlerin 3/2'si orduya gidiyor. Olabilir mi? Olabilir.

Abi dur şarkıyı yanlış anladın. 👉👈

1646153069040.png

Yorumlara bakınca kanser oluyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı