RX 570 BF5 Düşük FPS

Daha fazla  
Sistemim 4 GB RX570 i3-9100F 8 GB RAM. BF5'te sürekli olarak FPS drop yiyorum. Genelde FPS'im 40 50 Low grafik olmama rağmen, sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık ve PSU beslemesinde herhangi bir sorun yoksa şu an gözüme çarpan tek sıkıntı 8GB RAM. Oyun tam bir bellek katili, droplar esnasında takılmalar da mevcutsa oyunun kurulu olduğu diskin sağlığını da kontrol edin derim.
Çok fazla bilgim yok PSU beslenmesi birde diskin sağlığına nasıl bakabilirim?
BF online sunucuları için 8GB RAM yetersiz.
benle aynı sistem arkadaşım sabit 60 fps oynuyor nadir drop yiyor ama ben 40 50 fps ve çok fazla drop yiyorum.

Şimdi bellekler isterse çift kanal olsun 8GB RAM ile bir yerden sonra yine takılmalara maruz kalırsınız. Onun dışında şu an için önerebileceğim geçici çözüm oyun içi optimum grafik ayarları, disk sağlığına da HD Tune ile bakabilirsiniz.

Şimdi bellekler isterse çift kanal olsun 8GB RAM ile bir yerden sonra yine takılmalara maruz kalırsınız. Onun dışında şu an için önerebileceğim geçici çözüm oyun içi optimum grafik ayarları, disk sağlığına da HDD Tune ile bakabilirsiniz.
anladım teşekkürler
Şimdi bellekler isterse çift kanal olsun 8GB RAM ile bir yerden sonra yine takılmalara maruz kalırsınız. Onun dışında şu an için önerebileceğim geçici çözüm oyun içi optimum grafik ayarları, disk sağlığına da HD Tune ile bakabilirsiniz.
ssd kullanıyorum hdd tune işe yarar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı