RX 5700 madencilik yapma

Ekran kartı içerisinde dediğin gibi bir şey var mı bilmiyorum ancak Türk kanunlarına göre mining yapılan kart garanti dışı bırakılamaz. Kanunlarımız da bu yok.

THH başvurulduğu taktirde tamiri yahut değişimi yapılmak mecburiyetinde. Yasalar üretici ve satıcılar tarafından değiştirilemez, her ne kadar şirketler buna uymamaya çalışsada şikayet halinde bakım onarımı, değişimi ve iadesi yapılabilir.
Zorluk çıkartabilirler, birçok yerde garanti dışı diye okudum fakat bir kart miningle bozulmaz zaten ha mining, ha oyun.

Zorluk çıkartabilirler, birçok yerde garanti dışı diye okudum fakat bir kart miningle bozulmaz zaten ha mining, ha oyun.
Hocam 49.45mh/s üretim yapıyor olarak gözüküyor bunun getirisi ne olur tam olarak aylık
Ekran kartı içerisinde dediğin gibi bir şey var mı bilmiyorum ancak Türk kanunlarına göre mining yapılan kart garanti dışı bırakılamaz. Kanunlarımız da bu yok.

THH başvurulduğu taktirde tamiri yahut değişimi yapılmak mecburiyetinde. Yasalar üretici ve satıcılar tarafından değiştirilemez, her ne kadar şirketler buna uymamaya çalışsada şikayet halinde bakım onarımı, değişimi ve iadesi yapılabilir.
Hocam 49.45mh/s üretim yapıyor olarak gözüküyor bunun getirisi ne olur tam olarak aylık

Aylık 717 lira gibi bir değer gördüm internette, bence daha da fazla kazanılır. Tabii burda elektrik faturası da önemli bütün RGB' leri kapatın, Windows' un yüklü olduğu dışındaki diskleri çıkarın, fazladan RAM' i çıkarın vs.

Aylık 717 lira gibi bir değer gördüm internette, bence daha da fazla kazanılır. Tabii burada elektrik faturası da önemli bütün RGB'leri kapatın, Windows'un yüklü olduğu dışındaki diskleri çıkarın, fazladan RAM'i çıkarın vs.

Hocam ethermine adresinden baktığımda şu an 13 saattir sistemde olan ekran kartının aylık kazancının
0.09792ETH Monthly böyle olduğu yazıyor oda 187 dolara tekabül ediyormuş. Sarfiyat ölçüm cihazını taktığımda monitör UPS kasa hepsi dahil 289 Watt cekildiğini gördüm. Ekran kartı sadece 125 Watt cekiyor Gold PSU var High Power performance modeli

Hocam ethermine adresinden baktığımda şu an 13 saattir sistemde olan ekran kartının aylık kazancının.
0.09792ETH monthly böyle olduğu yazıyor oda 187 dolara tekabül ediyormuş.

Galiba benim baktığım site harcayacağı elektriği de çıkarıyor.

Hesaplamarıma göre ayda 60 tl yansıtıyor zaten 300'den asagı gelmiyordu 360 70 gelecek 😂

Hesaplamarıma göre ayda 60 tl yansıtıyor zaten 300'den asagı gelmiyordu 360 70 gelecek 😂

arkadaşlar merhaba, rx 5700 ekran kartına sahibim ve mining yapmak istiyorum. bilgisayar boşta duracağına arada bir yapayım dedim. ancak bu konu hakkında hiç bilgi sahibi değilim. her şeyden önce hangi ayarları yapmalıyım ekran kartına zarar vermemek için? gerekirse az kazım yapsın önemli değil ancak karta zarar vermesin istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam ethermine adresinden baktığımda şu an 13 saattir sistemde olan ekran kartının aylık kazancının
0.09792ETH Monthly böyle olduğu yazıyor oda 187 dolara tekabül ediyormuş. Sarfiyat ölçüm cihazını taktığımda monitör UPS kasa hepsi dahil 289 Watt cekildiğini gördüm. Ekran kartı sadece 125 Watt cekiyor Gold PSU var High Power performance modeli
Dostum bende de msi ın rx 5700 ı var. Hangi ayarlarda çalıştırıp nasıl değerler elde ediyorsun?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı