RX 6800 XT vs. RTX 3080

AMD direk kartların performansını pazarladı neden? Çünkü tek becerebildikleri O, hataları düzeltiyorlar mı? kaplumbağa hızıyla.
6000 serisinde sorunlar çözüldü denilecek kadar az. Öyle konuşmuşsunuz ki, gören de Nvidia kusursuz sanacak. Gerçi, Nvidia'yı sürekli üstün gören birine bunları açıklamak zor.

5000 serisinde kartları sattıktan 1 yıl sonra adam akıllı çözümler ortaya koydular, o bir yıl millet bilgisayarıyla adam akıllı oynayamadı. Ben hiçbir firmayı desteklemiyorum. Sadece AMD'ye insanlar çok destek çıkıyor ama günün birinde ekran kartı sektöründe kendileri NVIDIA seviyesine geldiğinde, biz batıyorduk bizi tüketici kurtardı, deyip fiyat düşürmeyecekler, NVIDIA'nın fiyatından satacaklar.

Parası olan için hala AMD yeterince güvenilir değil. Mesela paranı bilgisayardan kazanan birisin AMD'ye mi güvenirsin NVIDIA ya mı?

5000 serisinde kartları sattıktan 1 yıl sonra adam akıllı çözümler ortaya koydular, o bir yıl millet bilgisayarıyla adam akıllı oynayamadı. Ben hiçbir firmayı desteklemiyorum. Sadece AMD'ye insanlar çok destek çıkıyor ama günün birinde ekran kartı sektöründe kendileri NVIDIA seviyesine geldiğinde, biz batıyorduk bizi tüketici kurtardı, deyip fiyat düşürmeyecekler, NVIDIA'nın fiyatından satacaklar.

Parası olan için hala AMD yeterince güvenilir değil. Mesela paranı bilgisayardan kazanan birisin AMD'ye mi güvenirsin NVIDIA ya mı?
Büyük ihtimal sen sürücü sorunu nasıl oluşuyor bilmiyorsun. RX5700XT ve 5600XT sorunlu yonga kullanıyor. RX5500XT az çok farklı bir yonga kullandığı için az sorun var. RX6000 tamamen farklı bir yonga kullanıyor. Sen daha neden sürücülerin sorunlu olduğunu bilmiyorsun ve laf ediyorsun.

RX6800XT derim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı