Çözüldü Ryzen 5 3600 sistem çok ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bilmem7342627

Decapat
Yer
İstanbul
Ryzen 5 3600 çok ısınıyor.
Ben yeni fan alsam bile eski fanı nasıl çıkarıp yenisini nasıl takacağımı bilmiyorum.
Yeni fan önerip bir de eski stok fanı çıkartıp yeni fanı takmayı gösteren bir video atar mısınız?

Ben yeni fan alsam bile eski fanı nasıl çıkarıp yenisini nasıl takacağımı bilmiyorum.
Yeni fan önerip bir de eski stok fanı çıkartıp yeni fanı takmayı gösteren bir video atar mısınız?
Blog girdim var oradan bakarsın çok basit bende çok korkuyordum. Kule tipi alacağım iki monitör var o da etkiliyor sanırsam.

Blog girdim var oradan bakarsın çok basit bende çok korkuyordum. Kule tipi alacağım iki monitör var o da etkiliyor sanırsam.

link atar mısınız?
Stok soğutucusu R5 3600 için yeterli değil(boş yere ifade atmayın yeterli değil işte)
Bunu daha önce hiç görmedim daha bilindik bir marka atarmısınız?

Bütçeniz nedir? Kasanızın fotoğrafı , yana doğru eni. İmkanınız varsa bu bilgileri de paylaşın. Zira aldığınız fanın kasaya sığmadığı durumla karşılaşmak istemezsiniz. Ya da belki sıvı soğutucu sizin için daha iyi olacaktır. Bütçenizde vardır. Herkes ona göre önerir.

Bütçeniz nedir? Kasanızın fotoğrafı , yana doğru eni. İmkanınız varsa bu bilgileri de paylaşın. Zira aldığınız fanın kasaya sığmadığı durumla karşılaşmak istemezsiniz. Ya da belki sıvı soğutucu sizin için daha iyi olacaktır. Bütçenizde vardır. Herkes ona göre önerir.
Kasa:
1624886151860.png

Ben direk ekstra fan satın alıp kasanın içine yerleştirebiliyor muyum?
Yapabiliyormuyum?

Hocam anakart vidalar çıkacak o kadar içeride yapmak sorun yaratabiliyor. Rahat ortam olursa daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı