S20 Plus vs OnePlus 8 Pro vs iPhone 11 Pro Max

hangisi alınmalı?

• Samsung S20+

Oy: 4 25,0%
  • OnePlus 8 Pro

Oy: 4 25,0%
  • iPhone 11 Pro Max

Oy: 8 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    16
Başlık açmamış mıydınız siz bu konu hakkında?

Eski konu farklı dostum. OnePlus ile iPhone 12'yi sormuştum.

Android bir cihaz kullanmak istiyorsanız OnePlus 8 Pro, iOS işletim sistemli bir cihaz kullanmak istiyorsanız iPhone 11 Pro Max öneririm.

İkisi de fark etmez en iyisi hangisiyse oyun, kamera ve batarya performansında onu satın alacağım.

Eski konu farklı dostum. OnePlus ile iPhone 12'yi sormuştum.

İkisi de fark etmez en iyisi hangisiyse oyun, kamera ve batarya performansında onu satın alacağım.
Daha önce IOS işletim sistemine sahip bir cihaz kullandıysanız bence iPhone 11 Pro Max almanız daha mantıklı olur.

Kendime alacak olsam Oneplus 8 Pro alırdım.

iPhone 12'yi de düşünebilirsiniz.

Oneplus 8 Pro 2K 120Hz kullanıldığı zaman bataryayı içiyor tabiri yerindeyse. 5 saat ekran süresi bile zor veriyor ve günü çıkaramıyor.1080p kullanayım Hz olarak da düşüreyim derseniz telefonun asıl özelliğini kullanmamış oluyorsunuz. Bataryası ve flagship seviyesi olmasa da idare eden kamerası dışında harika bir cihaz.

1 seneden fazla 7 Pro kullanıp bir süre de 8 Pro kullanıp satmış biri olarak yazıyorum bunları.

Ben şahsen S20+ almazdım. Snapdragon olsa alınır ama Exynos'a o kadar para vermeyin.

11 Pro Max en mantıklısı olur istediğiniz kriterler göz önüne alındığında. 12 serisine de bir göz atın isterseniz.

Kamera, batarya ve oyun performansı için hangisi alınmalı?
Bana sorarsan batarya için Apple alma oyun performansı gayet iyi olabilir ancak batarya için aynı şeyi söyleyemeyeceğim one plus hakkında bir bilgim yok oda işini görür gibi özelliklerine bakacak olursak oyunda 3 de işini görür ben senin yerinde olsam Xiaomi severek kullanmama rağmen S20+ alırdım bu arada S20 Ultra alsan çok iyi olur mükkemmel bir telefona benziyor.

iPhone almayacağım arkadaşlar karar verdim. Hem ekranı 120 Hz değil hem fazla pahalı. İkisi arasında kaldım S20+ ve OnePlus8 Pro arasında. Seçim yapmamda yardımcı olun lütfen arkadaşlar. Batarya, kamera ve oyun performansı benim için çok önemli.

Not:
Elimde fazladan iPhone 7 var. Bu yüzden iPhone eledim.

iPhone almayacağım arkadaşlar karar verdim. Hem ekranı 120 Hz değil hem fazla pahalı. İkisi arasında kaldım S20+ ve OnePlus8 Pro arasında. Seçim yapmamda yardımcı olun lütfen arkadaşlar. Batarya, kamera ve oyun performansı benim için çok önemli.

Not:
Elimde fazladan iPhone 7 var. Bu yüzden iPhone eledim.
Bu iki cihaz arasından Oneplus 8 Pro'nun daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı