S23 Ultra nasıldır?

Bütçe
30 Bin TL

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar telefon değişmeyi düşünüyorum. 30 bin lira civarı bir bütçem var ve bulabildiğim en kaliteli model olarak bunu bulabildim. Sizce nasıldır? Yurt dışı olacak. Sizce alınır mı? Kamerası nasıldır? Alternatiflerine göre iyi midir? Fikirleri olan arkadaşlar belirtebilirse sevinirim.

Arkadaşlar telefon değişmeyi düşünüyorum. 30 bin lira civarı bir bütçem var ve bulabildiğim en kaliteli model olarak bunu bulabildim. Sizce nasıldır? Yurt dışı olacak. Sizce alınır mı? Kamerası nasıldır? Alternatiflerine göre iyi midir? Fikirleri olan arkadaşlar belirtebilirse sevinirim.

O bütçeye alabiliyorsaniz en iyi telefondur bence. Üzmez.

Kamera olsun işlemci oyun performansı (PUBG) gibi güzel telefon akıcıdır kendisi gönül rahatlığıyla alın ama inşallah IMEI sorunu çıkarmaz yurt dışı sonucta.

Peki Eksi Yönleri nelerdir Arkadaşlar? Genelde hep olumlu yönler belirtiliyor. Varsa size göre Eksi bulduğunuz özellikler nelerdir? Saçma da olabilir sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Yada alternatifi ne olabilir?

Peki eksi yönleri nelerdir? Arkadaşlar? Genelde hep olumlu yönler belirtiliyor. Varsa size göre eksi bulduğunuz özellikler nelerdir? Saçma da olabilir sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Güncelleme aldıktan sonra 5,6 dk telefon mal gibi davranıyor.

Geri
Yukarı