S9 ve S9+ Tanıtımı Yapıldı

S9 ve S9+ bence güzel telefon. Samsung 2 telefonda bir büyük değişim yaptığını fark ettim. Fiyatı dışında güzel telefon olacağını düşünüyorum.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece kamerayı değiştirmişler, başka ne artısı var S8'den? Sadece S9 ile çalıştığı söylenen yeni Dex rıhtımı dışında pek de bir şey göremedim açıkçası.

S6'nın ben Android 8.0 alabileceğine bile inanmıyordum. Gerçi hala belli değil ama alacak gibi, çok mutlu oldum zira Samsung ilk defa 3 güncelleme verecek bir telefona :)

S8 güzel telefon, parasına göre de güzel ancak benim düşüncem biraz farklı.

2800 liraya daha iyi fotoğraf çekeceğim sadece. Ki S6 halen daha harika fotoğraflar çekebiliyor emin ol. Zamanın rakipsiz kamerasına sahipti, halen daha çok çok iyi, amiral gemisi sınıfının bir tık altında bir kameraya sahip. Öte yandan hiç para harcamayarak yaptığım işleri yine yapabileceğim.

Hiç telefonum olmasa, S8 iyi fiyatta ve alabilirdim ama S6'm beni üzmez ise bu sene de yola devam :) Kendisiyle birkaç kere suya girdik halen ben buradayım diyor. Sanırım S8'in en iyi yanı su dayanıklılığı benim için. Çünkü S6'm benim yüzümden suya girmeye alıştı neredeyse. Çıkınca biraz trip atıyor, tuşlar çalışmıyor ama geçiyor sonra :)

Ekleme: S8'in ergonomisi hiç hoşuma gitmiyor. S6'nın PPI değeri halen çoğu amiral gemisinden daha iyi. Gözlerime fazla kaliteli geliyor :)
Evet ben de ilk S6 kamerasını gördüğümde inanamamıştım özellikle kendi telefonum ile karşılaştırınca dağlar kadar fark vardı, fakat S8 kamera olarak gerçekten profesyonel kamera gibi çekiyor. Ayrıca ergonomisine alışmak birkaç hafta sürer en fazla, alıştıktan sonra küçücük kasaya ne kadar güzel ve büyük bir ekran sığdırmışlar diye şaşıyorsunuz. Ayrıca dediğiniz gibi suya dayanıklı ve performans olarak çok iyi. Bence düşünülebilir. @Handsome Reis Hocam parmak izi konusunda haklısınız fakat zaten bir zaman sonra telefonu tutarken alışıyorsunuz ve parmağınız direk parmak izi okuyucuya gidiyor. Eğer yine memnun kalmassanız iris ve yüz tanıma da mevcut:)

Sadece kamerayı değiştirmişler, başka ne artısı var S8'den? Sadece S9 ile çalıştığı söylenen yeni Dex rıhtımı dışında pek de bir şey göremedim açıkçası.
Kamera, hoparlör ve parmak izi konumunu değiştirmişler belirgin olarak. Zaten yapabilecekleri pek bir şey yoktu kullanıcıların yorumlarına göre telefonu şekillendirmişler ve ilk her konuda mükemmel olan S telefonu olmuş bence:) Ayrıca SD845 çok güçlü bir işlemci olmuş.

S6 kullanıyorum. Geçmeye değer telefon bakıyorum ama parama yazık.

2018 de S6 ile geçecek.
Ben S6, arkadaşım S7 kullanıyor. Batarya olarak S7 değer bence. Şu anki S6 bana yetiyor ancak aynı koşullarda kullandığımızda benim şarjım bittiğinde onun hala %30-40 civarı şarjı oluyor. Eğer model yükseltmeyi düşünürseniz tavsiye ederim.

Evet ben de ilk S6 kamerasını gördüğümde inanamamıştım özellikle kendi telefonum ile karşılaştırınca dağlar kadar fark vardı, fakat S8 kamera olarak gerçekten profesyonel kamera gibi çekiyor. Ayrıca ergonomisine alışmak birkaç hafta sürer en fazla, alıştıktan sonra küçücük kasaya ne kadar güzel ve büyük bir ekran sığdırmışlar diye şaşıyorsunuz. Ayrıca dediğiniz gibi suya dayanıklı ve performans olarak çok iyi. Bence düşünülebilir. @Handsome Reis Hocam parmak izi konusunda haklısınız fakat zaten bir zaman sonra telefonu tutarken alışıyorsunuz ve parmağınız direk parmak izi okuyucuya gidiyor. Eğer yine memnun kalmassanız iris ve yüz tanıma da mevcut:)

Kamera, hoparlör ve parmak izi konumunu değiştirmişler belirgin olarak. Zaten yapabilecekleri pek bir şey yoktu kullanıcıların yorumlarına göre telefonu şekillendirmişler ve ilk her konuda mükemmel olan S telefonu olmuş bence:) Ayrıca SD845 çok güçlü bir işlemci olmuş.

Elbette ki alışırım, sadece ihtiyacım yok ondan bahane uyduruyorum :D

Ben S6, arkadaşım S7 kullanıyor. Batarya olarak S7 değer bence. Şu anki S6 bana yetiyor ancak aynı koşullarda kullandığımızda benim şarjım bittiğinde onun hala %30-40 civarı şarjı oluyor. Eğer model yükseltmeyi düşünürseniz tavsiye ederim.

Çok çok haklısın. Maalesef telefonun tek zaafı batarya. Ama daha ince ve kasası daha kaliteli S6'nın.

Çok çok haklısın. Maalesef telefonun tek zaafı batarya. Ama daha ince ve kasası daha kaliteli S6'nın.
Dayanıklılık konusunda evet, orta tuş özellikle çok çabuk soyuluyor S7'de. Benimkinde çok çizik olmasına rağmen boyasında herhangi bir sıkıntı yok fakat arkadaşım orta tuşu kullanmaya korkuyor.

Bende de ne yazık ki telefonun sağ üst köşesinde bir boya atma var. İlerlemesi durumunda hemen elden çıkartmayı düşünüyorum.

Dayanıklılık konusunda evet, orta tuş özellikle çok çabuk soyuluyor S7'de. Benimkinde çok çizik olmasına rağmen boyasında herhangi bir sıkıntı yok fakat arkadaşım orta tuşu kullanmaya korkuyor.

Bende de ne yazık ki telefonun sağ üst köşesinde bir boya atma var. İlerlemesi durumunda hemen elden çıkartmayı düşünüyorum.

Boya atması olduğuna emin misiniz? Telefon tamamen metal zira, boyası yok orada.

Düşürdüğünüz için olabilir. Benimki de öyle, çok kafaya takmayın. Ona yapılacak çok bir şey yok.

Batarya değişimi, ultra güç tasarrufu modu ve greenify gibi uygulamalar ile çözülebilir, ayrıca hızlı şarj oluyor çok sıkıntı olmaz.

Boya atması olduğuna emin misiniz? Telefon tamamen metal zira, boyası yok orada.

Düşürdüğünüz için olabilir. Benimki de öyle, çok kafaya takmayın. Ona yapılacak çok bir şey yok.
S7'nin orta tuş metal değil büyük ihtimalle çünkü orada bariz şekilde görülebiliyor. İnceden üst kısmı atmış.

Benim S6'yı ise önceki sahibi muhtemelen düşürmüş olabilir. Kasası genel olarak çok temiz bir tek ekranında o sıkıntı var. Ben de onu çok dert etmiyorum.

S6 ve S7 Edge bataryası 1000 mAh fark var. Benim şarjım %30 iken S6 Edge kullanan kuzenimin şarjı bitmiş oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı