SA:MP - Vendetta Roleplay'a ne oldu?

Cillian McMagnius a.k.a Kızıl Sakal, Cill, Sailor. Idlewood bölgesinin en t*şaklı İrlanda barını işleten sokak lideri veya rol dilinde Street Boss.

Dipnot: Bu karakterin kokteyl bilgisi, bar kültürü ve rol içerisinde konuştuğu aksanı alışılmışın dışındadır.

Siyahi bir polis tarafında -Aykut, sunucu kurucusunun karakteri- öldürülmüştür.

Sezon bilinmiyor. Bir çok kez karakterin çakmaları sunucuda yapılmaya çalışıldı lakin bilinmeyen oyuncunun verdiği rol tadına ulaşılamadı.

Son düzenleme:
Kapandı server. Roleplay için MTA oynayabilirsiniz ama o da lag giriyor araya.
Piyasada Vendetta gibi bir sunucu yok şu an da. Neredeyse tüm sunucularda aktif karakterim var. Hiçbiri hoşuma gitmiyor nedense. :D MTA şu an da oynuyorum da gene rol sunucuları biraz P2W gibi geldi. Minigame sunucularında oynuyorum.

Piyasada Vendetta gibi bir sunucu yok şu an da. Neredeyse tüm sunucularda aktif karakterim var. Hiçbiri hoşuma gitmiyor nedense. :D MTA şu an da oynuyorum da gene rol sunucuları biraz P2W gibi geldi. Minigame sunucularında oynuyorum.
SAMP'DA United Island server var. Orası güzeldir. :)

Bu ülkeden bir Vendetta RPG geldi ve geçti. Vendetta çocukluğumuz gençliğimiz en azından benim ve tanıdığım kurduğum dostluklarımın öyle. Çok fazla roleplay sunucusunda oyanmaya çalıştım samp olsun gta v olsun mta yı hiç saymak bile istemiyorum. Sunucunun kapanma sebebi Aykut abinin ve ekip arkadaşlarının uğraşlarını ve vakitlerini geleceğe yönelik başka çalışmalar için olduğunu düşünüyorum. Bunlardan bir tanesi de VENDETTA isimli Steam'a bu sene çıkacak olan oyun diye biliyorum. Umarım tekrardan bir gün sunucuyu açıp eski güzel günleri bizlere yaşatırlar. Sayamayacağım kadar yıllardır biriktirdiğim ssletime şimdi bakmaya gidiyorum kendinize iyi bakın.

Geri
Yukarı