SA:MP - Vendetta Roleplay'a ne oldu?

Losland benim zamanımda yoktu sanırım. Adını ilk defa duyuyorum.

SA:MP'ı aktif olarak oynamasam bile içinde olduğum bir oyun olmasına rağmen ben de ilk kez dün keşfettim. 600-700 çeken bir sunucuyu bu kadar geç keşfettiğime şaşırdım hatta. Sistem ve meslekler olarak Vendetta'ya çok benziyor. Vendetta'nın biraz gelişmiş hali. Hoşuma gitti bayağı. Şu an da otobüs mesleği yapıyorum hatta. :D

1656786759077.png

Vendettanın en sevdiğim yılı, 2013 zamanlarıydı, ula sahura kadar rp yapardık. Eskiden güzeldi her şey. Eskiye dönebilsek keşke.

Vendetta yönetimi rol yapmak için komutların gereksiz olduğunu düşünüyor. Ancak oyuncu tam tersini düşünüyor. Oyuncu güzel sistemler ve güzel tasarımlar ile oynamak istiyor. Vendetta yönetim ekibini ve kendini düzeltirse tekrar zirveyi bile alabilir. En son forum kayıtlarını açtıklarında oyuncu sayısı 100'lerden 500'e çıkmıştı. Vendetta oyuncu da istemiyor komik olan kısım. :D 1 ay boyunca falan forum kayıtlarını kapatmışlardı.

Vendetta yönetimi rol yapmak için komutların gereksiz olduğunu düşünüyor. Ancak oyuncu tam tersini düşünüyor. Oyuncu güzel sistemler ve güzel tasarımlar ile oynamak istiyor. Vendetta yönetim ekibini ve kendini düzeltirse tekrar zirveyi bile alabilir. En son forum kayıtlarını açtıklarında oyuncu sayısı 100'lerden 500'e çıkmıştı. Vendetta oyuncu da istemiyor komik olan kısım. :D 1 ay boyunca falan forum kayıtlarını kapatmışlardı.
Doğrudur, bir ara çok fazla oyuncu var diye, forumdan kayıtları kapatmışlardı, kaç ay sonra açmışlardı tekrardan. Özellikle, wahkan, mason birlikleri vardı, ruslardan V.L.F vardı, bu oyuncuları hep banladılar. Bir birlikten 50 kişi banlanırmı. Bu yüzden kaybettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı