Sadece Enes nasıl bir kanal?

Yahu kendi fikirleri yok ki? O sırada gündem de ne varsa ülkede ki çoğunluğun görüşünü alıp videoya yapıştırıyor. Eskiden slime videosu çeken birini bu kadar yüceltme.
Tamam izlemeyin o zaman. Kendi fikri dediğim liberalizm mesela bence liberalizm iyi derse kendi fikri olur ve kimse karışmamalı mesela ben biri ben komünizm savunuyorum derse karışmam.
Kendi fikirleri dediğin, senin fikrini sana tekrar tekrar söylüyor. Kitlesinden linç yeme korkusundan kitlesine göre davranıyor. Mesela din videoları çeken bir kanalın dinini açıklamaması gibi.

Al sana sıradan bir sadece Enes videosu;

Merhaba arkadaşlar, gülşen hapse atılmış. Çok çok yanlış bir şey yapmış. Hapse girmesini doğru buluyorum.

+1000 mass prestige.
Tamam ne yapayım? Youtube kanalı bu sonuçta kişisel bi kanal istediği şeyi paylaşabilir eğer beğenmediysen izlemezsin.

Tamam izlemeyin o zaman. Kendi fikri dediğim liberalizm mesela bence liberalizm iyi derse kendi fikri olur ve kimse karışmamalı mesela ben biri ben komünizm savunuyorum derse karışmam.

Tamam ne yapayım? Youtube kanalı bu sonuçta kişisel bi kanal istediği şeyi paylaşabilir eğer beğenmediysen izlemezsin.
Bu kafadaysan biizm yanıtlarımızı okuma sende.

Sadece Enes dahil ülkemizdeki çoğu eleştiri kanalının düzgün bir eleştiri yaptığını düşünmüyorum. Ülkede trendlerde ne varsa ona dair çoğunluğun görüşünü dile getiriyor. İnsanlar da haklıymış bu adam deyip takibe devam ediyor. Halbuki konu hakkında kendisinin hiçbir fikri yok.

Bana göre Sadece Enes popüleriteyi kullanarak popüler olmaya çalışan bir şahıs. K-Pop'a zevk meselesi diyor ondan sonra ise E-Spor'u spordan saymıyorum diyor. Siz bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kitlesi çoğu kişinin kitlesi gibi düzgün diksiyonla konuştuğunda onu bilgili, bir halt sanan iqless kitleden oluşuyor. Çoğu. Yaşı küçük olanlar her dediğine katılıyor. Kendisine gelirsek kişiliğini sevmiyorum. Kelimeleri bazen yanlış. 3-5 videosunu izlemiştim saldım sonra.

Nasıl o kanal istediğini paylaşabiliyorsa bizde istediğimiz gibi eleştiririz. Hayırdır sen kimsin Enes'in forumlarda kendini savunmak için açtığı bot bir hesap mısın yoksa(!). Eleştiri kanalını eleştirmekten daha doğal ne var? Beğenmediysen izlemessin ne kardeşim kaçıncı çağda yaşıyoruz biz? Eleştiri kanalını eleştirmek kanal sahibini ve fan kitlesini bu kadar rahatsız ediyorsa kusura bakmasın kimse siz eleştirinin e sini bilmiyorsunuz.

Kanka, acı bir gerçek var kendi fikri yok. Sadece Enes Ubisoft tarafından geliştirilen bir AC NPC'si.

Bundan 1 yıl önce "komünizm sana inek verin uga buga" diye saçmalıyorken. Şimdi de Ali babacanın Enes köpeği olmuş. Ben en çok komünizmi inek ile anlatmak saçma demesine güldüm. Sadece Enes denilen NPC bu yüzyılın cahili seçilebilecek kadar potansiyele sahip olduğunu gösterdi.

Kanka, acı bir gerçek var kendi fikri yok. Sadece Enes Ubisoft tarafından geliştirilen bir AC NPC'si.

Bundan 1 yıl önce "komünizm sana inek verin uga buga" diye saçmalıyorken. Şimdi de Ali babacanın Enes köpeği olmuş. Ben en çok komünizmi inek ile anlatmak saçma demesine güldüm. Sadece Enes denilen NPC bu yüzyılın cahili seçilebilecek kadar potansiyele sahip olduğunu gösterdi.
Hocam siz neden her konuda bu kadar haklısınız :D.

Geri
Yukarı