Sadece Minecraft'ta bulunan yüksek gecikme değerleri

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikler merhaba. Genel olarak oyunlarda 100 altı ping ile oynuyorum. Minecraft sunucularında hangi sunucu olursa olsun 500, bilemedim 30.000 pinge kadar çıkıyor. Hiçbir oyunda lag yokken Minecraft sunucularında var. Sunucu kaynaklı değil. Denediğim değişikler:

• Bir sürü DNS kullandım.
  • DNS'i otomatik ayarlayı seçtim.
  • Launcher değiştirdim.
  • Minecraft'a dair her şeyi sildim yeniden yükledim.
  • Modeme reboot attım.

Bu yaptığım şeylerden sonrada maalesef çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikler merhaba. Genel olarak oyunlarda 100 altı ping ile oynuyorum. Minecraft sunucularında hangi sunucu olursa olsun 500, bilemedim 30.000 pinge kadar çıkıyor. Hiçbir oyunda lag yokken Minecraft sunucularında var. Sunucu kaynaklı değil. Denediğim değişikler:

• Launcher değiştirdim.
  • Modeme reboot attım.

Serverdan servera değişir mesela crackli kalitesiz server 10.000 ping tanınmış Premium server 30ping.

Serverdan servera değişir mesela crackli kalitesiz server 10.000 ping tanınmış Premium server 30ping.

Dediğimi anlamamışınız. Her serverde olan bir şey.

Premium'um var. Crackli denedim aynı. Premiumluda da lag premiumsuzda da lag. Bilmediğiniz bir konu hakkında yazmayın lütfen çözüm arıyorum.

• Launcher değiştirdim.
  • Modeme reboot attım.

Serverdan servera değişiyor bir sunucuda spawnerlerin yanına geldiğimde 700 pinge kadar alıyordum ama başka bir Server'da o splerden 10 kat daha fazla olan yerde maximum 150 ping kadar alıyordum yani bu senlik değil server ile alakalı.

Crackli olması pinge etki etmiyor Minecraft'da. Şöyle olur: Crackli servere çok kişi giriyordur ve yetersiz bir makinesi vardır. O zaman ping artabilir. Ama crackli serverde 10K ping olacak diye bir şey yok. Kaldı ki Türkiye'deki sunucuların ve oyuncuların büyük çoğunluğu crack kullanıyor.

Anlamıyosunuz her sunucuda oluyor diyorum nesini anlamıyorsunuz. 2 gün önce 100 ping aldığım serverde 10000 pinglerde geziyorum ve o sunucudaki herkesin pingleri iyiyken benimkinin kötü olması sunucudan kaynaklı değil. İnternetimden de kaynaklı değil çünkü 2 gün önce 100 ping alıyordum şimdi başka oyunlardada iyiyken Minecraft'ta kötü.

Crackli olması pinge etki etmiyor Minecraft'da. Şöyle olur: Crackli servere çok kişi giriyordur ve yetersiz bir makinesi vardır. O zaman ping artabilir. Ama crackli serverde 10K ping olacak diye bir şey yok. Kaldı ki Türkiye'deki sunucuların ve oyuncuların büyük çoğunluğu crack kullanıyor.

Yazmışım orada (kalitesiz) diye bir okusanız.

Pinging play.x.com [***.**.***.**] with 32 bytes of data:
Reply from ***.**.***.**: bytes=32 time=165ms TTL=44
Reply from ***.**.***.**: bytes=32 time=124ms TTL=44
Reply from ***.**.***.**: bytes=32 time=156ms TTL=44
Reply from ***.**.***.**: bytes=32 time=137ms TTL=44

Ping statistics for ***.**.***.**
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 124ms, Maximum = 165ms, Average = 145ms
İp adreslerini vermedm ban sebebidir diye belki

Pinging play.x.com [***.**.***.**] With 32 bytes of data:
Reply from ***.**.***.**: Bytes=32 time=165MS ttl=44.
Reply from ***.**.***.**: Bytes=32 time=124MS ttl=44.
Reply from ***.**.***.**: Bytes=32 time=156MS ttl=44.
Reply from ***.**.***.**: Bytes=32 time=137MS ttl=44.

Ping statistics for ***.**.***.**
Packets: Sent = 4, received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 124MS, maximum = 165MS, average = 145MS.
IP adreslerini vermedm ban sebebidir diye belki.

Ne alaka? Tam tersi verinde bir test edelim bizde de ping var mı? Böyle olmaz ki. Min 124 almışsınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı