Sağlam Lisans Benzeri Yerlerdeki Anahtarlar Sahte mi?

Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi ile Windows 7 Enterprise ve Windows 7 Ultimate'de bulunan keyler, Windows 10 için kullanılabilir hale geldi. Bunun dışında Çin biliyorsunuz dünyanın en büyük ticaret pazarı ve orada daha ucuza keyler satılıyor. Satıcılar Çin'den de ucuza alıp satıyordu. Yani piyasadaki çoğu key böyle elde ediliyor nasıl sahte olmasını bekleyebiliriz?

Bunlar korsan değil. Bunlar genelde, Microsoft'un bir ara yaptığı bir kampanyadan yararlanıyor. Bir zamanlar Windows 7 Keyi olanlar, 10'a Ücretsiz geçebiliyordu. Bu nedenle kullandığınız çoğu lisans Eski 7 Lisansları. Korsanlık bir durum yok.
Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesi ile Windows 7 Enterprise ve Windows 7 Ultimate'de bulunan keyler, Windows 10 için kullanılabilir hale geldi. Bunun dışında Çin biliyorsunuz dünyanın en büyük ticaret pazarı ve orada daha ucuza keyler satılıyor. Satıcılar Çin'den de ucuza alıp satıyordu. Yani piyasadaki çoğu key böyle elde ediliyor nasıl sahte olmasını bekleyebiliriz?
Sonunda be.

OEM lisanslara karşıyım. Lisans almadan da kullanabilen işletim sistemine OEM adı altında lisans almayı gerek görmüyorum.

Ha eğer biri ille de etkinleştireceğim ben diyorsa, o zaman önerdiğim zamanlar oluyor. Fakat önermemin sebebi OEM lisansı gerçekten tavsiye ettiğimden değil, karşımdaki kişinin KMS aktivatör kullanıp virüs bulaştırabilecek potansiyelde olabileceğinden.

Bu fiyatlara satılan işletim sistemini 30 TL'ye satıyorlarsa, ben buna güvenmem.
Windows fiyatları.png

OEM lisanslara karşıyım. Lisans almadan da kullanabilen işletim sistemine OEM adı altında lisans almayı gerek görmüyorum.

Ha eğer biri ille de etkinleştireceğim ben diyorsa, o zaman önerdiğim zamanlar oluyor. Fakat önermemin sebebi OEM lisansı gerçekten tavsiye ettiğimden değil, karşımdaki kişinin KMS aktivatör kullanıp virüs bulaştırabilecek potansiyelde olabileceğinden.

Bu fiyatlara satılan işletim sistemini 30 TL'ye satıyorlarsa, ben buna güvenmem.
Eki Görüntüle 944329
Alakası dahi yok. İlk olarak bu ke'lerin nasıl bu kadar ucuz olduğunu araştır.

Windows 10 yıl dönümü güncellemesi ile Windows 7 Enterprise ve Windows 7 Ultimate'de bulunan keyler, Windows 10 için kullanılabilir hale geldi. Bunun dışında Çin biliyorsunuz dünyanın en büyük ticaret pazarı ve orada daha ucuza keyler satılıyor. Satıcılar Çin'den de ucuza alıp satıyordu. Yani piyasadaki çoğu key böyle elde ediliyor nasıl sahte olmasını bekleyebiliriz?

Alakası dahi yok. İlk olarak bu Keylerin nasıl bu kadar ucuz olduğunu araştır.

Alıntıladığınız mesajı bir daha okuyun. Neresinde bu lisansların sahte olduğundan bahsetmişim? Sadece güvenmediğimden bahsettim.

Sahte değiller tabii ki, çünkü sahte olsa lisansı sisteme girdiğimizde Windows etkinleştirilmez. OEM lisansların nasıl elde edildiğini de biliyorum. Merak etmeyin.

Karşınızda hiç tanımadığınız biri var. Sen diye hitap etmek yerine siz diye hitap ederseniz çok iyi olur. Misal ''araştır'' demeniz beni çok rahatsız etti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı