Sahte Türkçe Yama Yayınlayan Turkceyamaci.com Hacklendi

Sahte Türkçe yama yayınlayarak sisteminize virüs bulaştıran ve Sosyal'de de kendinden sık sık bahsettiren turkceyamaci.com CyberTurkoTeam tarafından hacklendi. Umarım insanları kandırmayı bırakırlar. :D

Not: "CyberTurkoTeam" ile bir bağlantım yoktur, gördüm ve paylaşmak istedim. :D
hacked by cyberturkoteam.png

Sahte Türkçe yama yayınlayarak sisteminize virüs bulaştıran ve Sosyal'de de kendinden sık sık bahsettiren turkceyamaci.com CyberTurkoTeam tarafından hacklendi. Umarım insanları kandırmayı bırakırlar. :D

Not: "CyberTurkoTeam" ile bir bağlantım yoktur, gördüm ve paylaşmak istedim. :DEki Görüntüle 555479
Oyun Çeviri adamdır.

Not: "CyberTurkoTeam" ile bir bağlantım yoktur, gördüm ve paylaşmak istedim. :DEki Görüntüle 555479

Bu muhteşem !

@Elysiony Eskiden iyiydiler. Şu anda ekipleri dağıldı. Ayrıca siteyi kim yönetiyorsa kendi sosyal medya hesaplarının reklamı yapacağım diye site içine etmiş. Site o kadar yavaş çalışıyor ki. Kafayı yememek elde değil.

Ayrılan ekibin büyük bir kısmı şu siteden çeviri yapmaya devam ediyor.

Geri
Yukarı