Sakhir GP

Bakalım seneye ne yapacak Ricciardo, Norris'le iyi bir troll Team olacakları kesin.
McLaren gerçekten rekabetçi ve düzlük hızında avantajlı bir arabayı Ricciardo'ya veremezse yazık olacak. Renault ve RP bu düzeylerinde kalsalar bile birisinin koltuğunda Alonso diğerinin koltuğunda Vettel olacak. 2 en üst düzey sürücüye karşı mücadele etmek için gerçekten iyi bir araca ihtiyacı olacak Ricciardo'nun.

O 2 sürücüye karşı Ricciardo'nun virajlı sektörlerde atak yapmasına mümkün olduğu kadar izin verilmemeli çünkü hata oranı epey yükselecek. Düzlük hızı avantajlı bir McLaren gelecek yıl daha mantıklı bir seçim olur bence.

Lando ile birlikte sürücüler ve röportörler tarafından tam nefretlik ikili olacaklar. :D Eğlenceli olacakları kesin de bu kimya başarı getirecek mi bilmiyorum, şüphelerim var.

Bir de Bottas fanları var, Mercedes 2021 sözleşmesini duyurunca doğru karar diye gezinıyorlar. Sözde Top-Class pilot çaylağa geçildi, inanılmaz. Vatandaşı Raikkonen'e az benzeşeymiş bari.

Bottas 2022'de koltuk bulabilirse öpüp başına koyar.
Ben de Bottas'ın doğru karar olduğunu düşünüyordum ama yanılmışım. Russell gelse daha güzel bir sezon izleyebilirmişiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı