Samsung Galaxy S23 Ultra vs iPhone 15

Şimdi düz iphone 15 ile Samsung S23 ultra kıyaslıyoruz. Öncelikle depolama alanından başlayalım. 128gb günümüzde bile artık yetersiz gelen bir depolama alanı. Samsungun 512gb depolama alanı uzun yıllar yeterli olur.
Kamera burada S23U düz iphone 15 ten kesinlikle çok daha iyi. Ekran olarak yine S23U çok daha iyi ekrana sahip.
Yani burada telefon olarak bakarsak S23U kesinlikle daha iyi bir telefon. Özellikle S23 serisi en sorunsuz seri oldu Samsungun.
Statü olarak almak istiyorsanız iphone 15 alın çünkü Türkiye de statü olarak görülüyor ne yazıkki.
Bir de aklıma takıldı neden iphone15, S23U dan daha uzun gidecek? Bunu açıklarmısınız?

Bu yazdığınız Türkiye için geçerli malesef. Yaşadığım yerde iphone da çöp oluyor 2. El de. Kızıma ağustosta 2ay kullanılmış sıfır görünümlü iphone 12 yi 13k tl karşılığında aldım.
Türkiye için evet.

Sosyal medya paylaşımlarınız çok aktifse iPhone 14 tercih edebilirsiniz. Diğer her şey için S23 Ultra. Bataryasi günlük kullanımda 2 gün götürüyor. Ekrani ve hoparlörleri çok iyi kalemi de cabası.

S23 Ultra yerine o kadar para vermeyin S24 ultrayi bekleyin.S23 Ultra hala fiyatı çok yüksek alınmaz bu paralara 😂😂

S23 Ultra 12 / 512 alın bence.

İkisini kıyaslamak sizce mantıklı mı? biri 90 bin diğeri 45 bin civarına satılıyor donanım olarak rakip olsalarda fiyatta rakip değiller ben şahsen sırf elma var diye 2 ultra fiyatına iphone 15 almazdım

S23 kullanıcısı olarak tartışmasız IP15
s23 ile ultrayı bir tutuyorsan tabi iphone 15 dersin

S23 Ultra yerine o kadar para vermeyin S24 ultrayi bekleyin.S23 Ultra hala fiyatı çok yüksek alınmaz bu paralara 😂😂
Takmışsınız bir son model hayranlığına s23 ulta 2030 da bile hala iş görür ve her oyunu açar merak etmeyin

Net S23 Ultra her anlamda daha üstün bir cihaz.
Hangi konuda? Cpu desen ezer geçer, kamera desen öyle nasıl üstün anlat bir aydınlanalım. Adamlar elektronik marketlere aksesuar standı açmış yani okadar güveniyor Samsung ne yapıyor güneş altında ultranın üzerinde gözleme yapıp yersin. 🤣

İkisini kıyaslamak sizce mantıklı mı? Biri 90 bin diğeri 45 bin civarına satılıyor donanım olarak rakip olsalarda fiyatta rakip değiller ben şahsen sırf elma var diye 2 Ultra fiyatına iPhone 15 almazdım

S23 ile ultrayı bir tutuyorsan tabii iPhone 15 dersin

Takmışsınız bir son model hayranlığına S23 ulta 2030 da bile hala iş görür ve her oyunu açar merak etmeyin

Ne var ekran büyük işlemci aynı, ama iPhone ile S23 ultra arasında çok uçuk fark var! Bu bariz bir durum

Son düzenleme:
İkisini kıyaslamak sizce mantıklı mı? Biri 90 bin diğeri 45 bin civarına satılıyor donanım olarak rakip olsalarda fiyatta rakip değiller ben şahsen sırf elma var diye 2 Ultra fiyatına iPhone 15 almazdım.

S23 ile ultrayı bir tutuyorsan tabii iPhone 15 dersin.

Takmışsınız bir son model hayranlığına S23 ulta 2030 da bile hala iş görür ve her oyunu açar merak etmeyin.

Kanka ekranda titreme sorunu var ve AMOLED yanma riski çok 45-50bin için bu telefon için fazla ederi en fazla 30bin😂😂

İkisini kıyaslamak sizce mantıklı mı? biri 90 bin diğeri 45 bin civarına satılıyor donanım olarak rakip olsalarda fiyatta rakip değiller ben şahsen sırf elma var diye 2 ultra fiyatına iphone 15 almazdım

s23 ile ultrayı bir tutuyorsan tabi iphone 15 dersin

Takmışsınız bir son model hayranlığına s23 ulta 2030 da bile hala iş görür ve her oyunu açar merak etmeyin
iPhone 15 54K, S23 Ultra 50K ama sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı