Samsung Galaxy S9 alınır mı?

Şöyle yardımcı olmaya çalışayım ,teknolojiye yetisilmez,iktiyaclarını karşılayacak fiyat performans odaklı modellere odaklanmak daha iyidir diye düsünüyorum
Çok doğru düşünüyorsunuz. Güncel olması ve kalite açısından iyi olmasını istediğim için s serisini istiyorum. S9 un kötülenmesi vb. Apple bakayım dedim o da çok pahalı ve parasını hak etmiyor. Sizin yorumlarınız önemli benim için şuan.

Biraz garip gelebilir ama GM 9 pro almanız fiyat performans bakımından daha mantıklı olacaktır 4 GB ram gorilla glas 5 ekran öne çıkan özellikleri ,diyet özellikleride gerçekten güzel arastırabilirsin ,bu özelliklerde Samsung marka olsa fiyatı belki 5500 TL olurdu
Eline aldığı gibi şarj soketi kırılsın sonra dimi ?

Ben s8 kullanıcısıyım şu ana kadar beni hiçbir konuda üzmedi tek bi sıkıntısı var amoled ekranların genelinde olan ekranda iz kalması (burn-in). Bundan başka hiçbir sıkıntısı yok telefonun, s9 un daha iyi olacağını düşünerek almanı tavsiye ediyorum. Burn-in sıkıntısı çok dikkatli olduğunuzda veya tamamı beyaza yakın görüntülerde farkediliyor ama çok da can sıkıcı bi olay değil bence.

Ben s8 kullanıcısıyım şu ana kadar beni hiçbir konuda üzmedi tek bi sıkıntısı var amoled ekranların genelinde olan ekranda iz kalması (burn-in). Bundan başka hiçbir sıkıntısı yok telefonun, s9 un daha iyi olacağını düşünerek almanı tavsiye ediyorum. Burn-in sıkıntısı çok dikkatli olduğunuzda veya tamamı beyaza yakın görüntülerde farkediliyor ama çok da can sıkıcı bi olay değil bence.
O durum hangi durumlarda oluşuyor bizim elimizde olan birşey değil galiba.
beni kaç yıl götürür sizce bir sıkıntı olmadan...

Olmaması için bazı önlemler var aslında internette dolaşan mesela çoğu zaman siyah arka plan kullanmak gibi ama çok da elimizde olan bişey değil dediğin gibi. Ben 2 yılı doldurmak üzereyim, şu an için değiştirmeyi düşünmüyorum bile. Eğer benden kaynaklı bi sıkıntı olmazsa düşürme gibi en az 2 sene daha kullanırım belki daha da fazla.
O durum hangi durumlarda oluşuyor bizim elimizde olan birşey değil galiba.
beni kaç yıl götürür sizce bir sıkıntı olmadan...

Olmaması için bazı önlemler var aslında internette dolaşan mesela çoğu zaman siyah arka plan kullanmak gibi ama çok da elimizde olan bişey değil dediğin gibi. Ben 2 yılı doldurmak üzereyim, şu an için değiştirmeyi düşünmüyorum bile. Eğer benden kaynaklı bi sıkıntı olmazsa düşürme gibi en az 2 sene daha kullanırım belki daha da fazla.
teşekkürler yorumunuz için...
Başka bilgisi tavsiyesi olan arkadaşlar yardımci olursa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İ phone 8 tavsiye ederim 2. El temiz bulursaniz veya yenilenmis model tercih edebilirsiniz. A12 bionic islemciden once gelen A11 bionic islemcili 4-5 yil sizi uzmez.

Alınmaz. Son güncellemesini aldı muhtemelen. İkinci el garantili XR ya da X alsanız o fiyata bence çok daha iyi olur. İphone 8'de alabilirsiniz.

Alınır. O paraya 7 Plus satılıyor fakat parasını haketmediğini düşünüyorum. Mağazada ablamın 7 Plusu ve mağazadaki S9 ile aynı fotoğrafı çekmesiyle aradaki farkı çok daha iyi görmüştüm. Gönül rahatlığıyla alırdım sizin yerinizde olsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı