Samsung M34 batarya performansı kötü

Haklısın ama şu an öğreniciyim ve indirimden faydalanmak istiyorum. Senin bu paralar verilmez dediğin telefonlardan 4 bin lira bana geri verilecek yani 4-5 bin liraya alacağız aslında öyle düşün yoksa tamamen haklısın sadece M34 mü A24 mü kafam karıştı. Sen tekrar alacak olsan M34 yerine A24'ü tercih eder miydin?
Ederdim, ayrıca ben de öğrenci indiriminden faydalandım. Yoksa senin de dediğin gibi, aslında bu telefonlara 5 bin civarı veriyoruz. O paraya bakınca iki telefon da üzmez ancak içine sinerek kullanmak istiyor insan

Ederdim, ayrıca ben de öğrenci indiriminden faydalandım. Yoksa senin de dediğin gibi, aslında bu telefonlara 5 bin civarı veriyoruz. O paraya bakınca iki telefon da üzmez ancak içine sinerek kullanmak istiyor insan
Dokunmatiği en az sorun çıkaranı almak lazım. Şuanki telefonum 6. senenin sonunda ghost touch ile pert oldu, yeni aldığım telefonda en ufak dokunmatik sorunu olmaması lazım. M15'in 6gb ramlisi Türkiye'ye gelse seçeneğimiz 3'e çıkacak öbür markalar da alınmaz Amazon satıcısından ya da direkt Samsung sitesinden güvenilir bir şekilde alabilmek varken ne olduğu belli olmayan satıcılardan almak zorunda kalınıyor faturayı vergi desteğine uygun yazamıyorlar daha

Hazır seni yakalamışken bir şey sormak istiyorum iznin varsa. Bu süreç nasıl işliyor mesela Hepsiburada'dan aldım diyelim Fatura kağıdına eksik bir şey yazarlar mı benim satıcıyla irtibata geçmem gerekiyor mu? Bugün alsam para ne zaman iade edilir acaba?

Hazır seni yakalamışken bir şey sormak istiyorum iznin varsa. Bu süreç nasıl işliyor mesela Hepsiburada'dan aldım diyelim Fatura kağıdına eksik bir şey yazarlar mı benim satıcıyla irtibata geçmem gerekiyor mu? Bugün alsam para ne zaman iade edilir acaba?
Fatura konusunda Amazon Turkey satıcısı ve Samsung dışında sorun yaşama ihtimalin yüksek . Trendyol yorumlarında da şikayetler görüyorum. 300-500 az vereceksin diye başın ağrımasın.

Ben Hepsiburada satıcısından aldım, sorun yaşamadım. Fiziksel mağazalardan vs alacaksan eğer poşet, şarj aleti gibi ekstraları ayrı faturada kestir.

Geri
Yukarı