Irkçılığa uğruyorum

Murat3

Decapat
Merhaba. Sınıfta 2 3 kişi tarafından ırkçılığa uğruyorum Bingöllü olduğum için. Beden dersinin olduğu günler Türk bayraklı M. Kemal Atatürk imzalı olan tişörtler giydiğim için alay ediyorlar İstiklâl Marşı okunduğu zaman senin okumana gerek yok diyorlar ne yapmam lazım sınıfta sıkıntılı tipler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sınıfta 2 3 kişi tarafından ırkçılığa uğruyorum Bingöllü olduğum için. Beden dersinin olduğu günler Türk bayraklı m. Kemal Atatürk imzalı olan tişörtler giydiğim için alay ediyorlar İstiklâl Marşı okunduğu zaman senin okumana gerek yok diyorlar ne yapmam lazım sınıfta sıkıntılı tipler.

İnsanlar artık kime satacağını bilemez hale gelmiş. Sen ne yap biliyor musun bunları takma sana öyle dediklerinde gül yüzlerine tek kelime etme sadece gül. Sonrasında kendini adam gibi bir yere getir üst düzey bir yerde oku çalış. Emin ol harika bir şey. (denendi kardeşim bende öyleydim). He bir de evet idareye şöyle onlar belki çözebilir.

Hocam selamlar. Aslım Diyarbakır benim. Aydın-Didim'in bir kasabası olan Akbük'te müstakil yazlığımız var. Küçükken bir koya gidiyordum ve orada 2 kişiyle tanışmıştım. Kendileri nereli olduğumu sorunca Diyarbakır dedim ve ırkçılığa uğramaya başladım. Yaşım küçük olduğu için çok gücüme gitti ve hemen sahilde bira içen dedeme söyledim bunları. Dedem dedi ki hangisi yapıyor sana ben de gösterdim bekle dedi. Çocuk denizden çıktı ve ailesini doğru giderken dedem kolunu tuttu ve azar atmaya başladı. Çocuğun ailesi de geldi olay büyüdü. Çocuğun ailesi bana ve dedeme şiddet uyguladığı için 155'i aradık ve şikayetçi olduk. Fiziksel şiddet ve ırkçılıktan şikayetçi olduk ve zamanında 150k tazminat aldık. Bu gibi durumlarda ailenize başvurmanız en önemli seçenektir.

Merhaba. Sınıfta 2 3 kişi tarafından ırkçılığa uğruyorum Bingöllü olduğum için. Beden dersinin olduğu günler Türk bayraklı M. Kemal Atatürk imzalı olan tişörtler giydiğim için alay ediyorlar İstiklâl Marşı okunduğu zaman senin okumana gerek yok diyorlar ne yapmam lazım sınıfta sıkıntılı tipler.
İdareye veya ailenize deyin.

Ayrıca artık Kürtlüğünün farkına var.

Yeni konular

Geri
Yukarı