Sapphire R9 380 Nitro fanı nereden bulunur?

gokos256

Hectopat
Sapphire R9 380 Nitro Gaming Dual-X 4 GB ekran kartına sahibim.

Geçtiğimiz günlerde elimdeki kartın fanı bloğa sürte sürte yerinden koptu ve yeni bir fana ihtiyacım var. Ne yazık ki Türkiye'de bulamadım.

Tek fan olarak girişi bu şekilde bunu nereden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz?

2b0e630a-68c6-4b4d-a55d-71de0033b432.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O fanı söküp arkasında yazan model adına bakın. Ona göre belki yurt içinde de bulabilirsiniz. Gittigidiyor gibi yerlerde olabiliyor bazen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözülmedi sorun devam ediyor Bi çözümü yok, satıcıya mesaj attım(sapphire firmasına) üretim durmuş aptal evlatları, o kadar leş bir firma ki SAPPHİRE ALINMAMASI LAZIM HİÇ BİR ZAMAN!!!!

ZALMAN 'a bak diyor direk bu üslüple, ne yardımcı oluyor ne başka bir şey tam Şe****** firma

Çözülmedi sorun devam ediyor Bi çözümü yok, satıcıya mesaj attım(sapphire firmasına) üretim durmuş aptal evlatları, o kadar leş bir firma ki SAPPHİRE ALINMAMASI LAZIM HİÇ BİR ZAMAN!!!!

ZALMAN 'a bak diyor direk bu üslüple, ne yardımcı oluyor ne başka bir şey tam Şe****** firma

o zaman sana yardımcı olması dileğiyle... aklın yolu birdir. dilerim bu yazım sana yardımcı olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı