Servis süresi 20 günü geçince ne olur?

Kusura bakma anlamadım ama benim elimde herhangi belge yok ürünü kargoya verdiğimde kod gelmişti bana ne gün olduğuda yazıyor kargo günü o yeterli mi?
Dediğin kod siteye girince ürünün durumunu gösteren kod mu ? Eğer o kodsa ürünün durumunun olduğu yeri çıktı al ürün elindeyse seçimlilik haklarını kullanarak ürün değişimi veya fatura bedeli iadesini iste kabul etmezlerse direk Tüketici Hakem Heyeti'ne başvur ürünü alalı ne kadar oldu bide onu da yazar mısın?

Dediğin kod siteye girince ürünün durumunu gösteren kod mu? Eğer o kodsa ürünün durumunun olduğu yeri çıktı al ürün elindeyse seçimlilik haklarını kullanarak ürün değişimi veya fatura bedeli iadesini iste kabul etmezlerse direk tüketici hakem heyeti'ne başvur ürünü alalı ne kadar oldu bir de onu da yazar mısın?

1 Yıl falan oldu alalı ürünü kargoya verdiğimde ürünün kargoya verildi diye mesaj geldi ir de kod ya da link geldi hatırlamıyorum 22 gün oldu kargoya vereli 1 gün sonrada onlara ulaşmış yani 21 gün oldu ne yapmam lazım.

Ürünü garantiye verdiğini kanıtlayacak bir şeyin yok elinde yapılmasını bekleyeceksin ürünün ya da geri isteyip ürünü elinle teslim et sana belge versinler garantiye gittiğine dair.

Geri
Yukarı