Sevdiğim insana yazmalı mıyım?

Bi kere reddedilme kısmı gayet normal bir şey bunu kafana takmamalısın,hatta garip bi tebessüm bile katar insana.Kaybedecek bir şey yok sonuçta.Hem bu yazıp yazmama durumuna köklü bir çözüm getirmiş olursun ilerideki hayatın için.

Kızla yüz yüze görüşüyor musun? Görüşmüyorsan nasıl seviyorsun onu anlamadım, hoşlantıdır o. Yeni tanışmış sayılırsın ayrıca, ben yeni 2 haftadır hoşlandığım kıza açıldım. Çok erken birşey düşünmüyorum ben dedi. Karşındakinden de öyle bir his görüyorsan direk yürü. He yok diyosan zaman geçirmen lazım. Allah'tan ben iyi laf yapıyorum da kızı çektim kendime. 😉 Konuşurken de kelimelerine dikkat et çok saçmalama.

Ben bir erkeğim ama bir kızın internetten benimle samimiyet kurmaya çalıştığını sezdiğim anda o kişiden bir anda soğuyorum ve o kişinin suratını görünce sanki b*ka basmış gibi hissediyorum ve eğer kız benim kafa yapımda birisi ise şayet (zannetmem ama) şansını 0'a çekmişsindir, kendimden bahsetmek yerine konuya gelirsem önce yüz yüze görüşüp, yüz yüze bir samimiyet kurmayı dene (DM'den gitme yani bir işe yaramıyor tecrübe ile sabit), direk açılma zaten (merhaba cevabını aldığında numarayı vermeye gerek yok), kız araya mesafe koymaya çalışıyor gibi geldi bana açıkcası. Aradaki buzları erit önce :)

okurbaabana'nın dediğine dikkat et. Çıkma teklifi mi edeceksin bilmiyorum ama o tarz bir şeyi mesajla halletmeye çalışma. Özgüven eksikliği gibi gözükebilir karşı tarafa. Yüz yüze söyle. Hem yüz yüze söylemek daha güçlüdür, daha duygusaldır, daha heyecanlıdır. Heyecandan da korkma, aslında çok güzel bir şey.

Bak ben neredeyse her gün gördüğüm sevdiğime selam bile veremiyorum. Karşı cinse karşı çok utangacım ve bu beni yerle bir ediyor, harap oluyorum... Bugün onun geçmiş doğum gününü kutlayacaktım ama beceremedim... Ben bir korkağım resmen. Sen böyle olma :)

Dostum ciddi misin? kız muhabbeti bitirmek için her şeyi denemiş. Yıllardır görmediğin bir kıza yıllar sonra sosyal medyadan yürüyüp birde olumlu bir sonuç mu bekliyordun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı