Sevdiğim insana yazmalı mıyım?

Fearoot88

Kilopat
Bir sıkıntım var. Çok sevdiğim bir kız var. İster istemez bunalıma giriyorum aklımdan çıkmıyor kız. Olay şu; ilk okul arkadaşımdı, şu an ikimizde 18 yaşındayız. Geçen gün Instagram'da gördüm takip isteği attım o da bana attı. Aradan 1 gün geçti bana mesaj attı nereden hatırlıyorsun beni diye. Ben de ilk okuldan dedim. Şey dedi pek bir konuşmuşluğumuz yoktu hatırlamana şaşırdım dedi. Sonra güzelce konuştuk. Biraz sonra 4 saat cevap vermedi. 4 saat sonra görüldü attı yine cevap vermedi. Ben yine yazdım işin var galiba dedim. Aynen yazdı. Ben de peki yazmıştım. 1 gün sonra bugün yani Instagram'da bilirsiniz DM ile yolladığım peki mesajını beğenmiş. Şimdi kıza bir daha yazmalı mıyım yazmamalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerde keşke yazmasaydım kelimesini duymak istemiyorsan yazma. Reddedilme olasılığı çok yüksek. Brn küçükken rehber hocama demiştim ama hocam aramızda kalsın demiştim hoca ister istemez yoklamış kız sevgililiğe karşıydı zaten ben de karşıydım. Onun yakın bir arkadaşı senin de yakın arkadaşıysa ve sır saklıyorsa brnce bir yoklat. Kabul edip 2 gün sonra bitmesini istemem sen üzgün olacan belki o. Ben hayatta sessiz olanı seçtim. Ne ölüsün ne varsın. Belki bir sevdiği vardır. Üzmek istemiyorum. Belki o sevmiyordur. Belki işi vardır.

Kesinlikle yazmalısın daha dün reddedildim gerçekten içinde kalmaması lazım.
İlerde keşke yazmasaydım kelimesini duymak istemiyorsan yazma. Reddedilme olasılığı çok yüksek. Brn küçükken rehber hocama demiştim ama hocam aramızda kalsın demiştim hoca ister istemez yoklamış kız sevgililiğe karşıydı zaten ben de karşıydım. Onun yakın bir arkadaşı senin de yakın arkadaşıysa ve sır saklıyorsa brnce bir yoklat. Kabul edip 2 gün sonra bitmesini istemem sen üzgün olacan belki o. Ben hayatta sessiz olanı seçtim. Ne ölüsün ne varsın. Belki bir sevdiği vardır. Üzmek istemiyorum. Belki o sevmiyordur. Belki işi vardır.
Ya içine atınca insan uyuyamıyor kendim gibi candan sevenler öyle reddedilsek bile aşktan vazgeçmiyoruz herkes bir gün dönebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı