Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence senden hoşlanıyor, yoksa niye konuşsun, giyeceği kıyafetleri bile sana sorsun ki ? Açılmalısın bence, en fazla hayır cevabını alırsın.
Gayet normal, sorabilir. Ben de arkadaşlarımın fikrini alırım. Her şeyden öyle sevgili hoşlanması belirtisi çıkarılmaz, ama o kadar konuşmuş, arkadaş olarak illa ki hoşlanıyordur.

Kız ile yaklaşık 2 aydır konuşuyoruz. Günde en az 2-3 kez WhatsApp üzerinden sohbet ediyoruz. Artık giyeceği kıyafetleri falan bile bana sormaya başladı.
Yani demek istediğim sevgili gibiyiz, fakat ne olduğumuz belli değil. Gelelim soruma; sizce bu kıza açılmalı mıyım? Zaman sıkıntım yok. İstersem 1-2 ay daha bu durumu ilerletebilirim. Eğer kız beni yakın arkadaşı olarak görüyorsa hoş bir durum olmaz.

İlk kızın yakın arkadaşlarıyla da 2-3 kişylede samimi ol sonra açılırsan daha iyi olur bizzat tecrübeliyim bir de sakın bunu başkasından duymasın bizzat senden duysun yoksa hapı yutabilirsiniz.
Korka korka söleme ama bir andada söleme. Alıştıra alıştıra bir de onun en mutlu anında söle mesela.

Bence senden hoşlanıyor, yoksa niye konuşsun, giyeceği kıyafetleri bile sana sorsun ki? Açılmalısın bence, en fazla hayır cevabını alırsın.

Kanka olarak görüyor da olamaz mı?

Bir de hocam forumun yüzde 40 ının yaşı zaten 15'in altında. Bence yanlış yere soruyorsunuz.

Güzel bir yerde yemeğe götür. Güzel zaman geçirt ve evine bırakırken hoşlandığını söyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı