Sevdiğim kıza hislerimi anlatmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün de sana yakıyorum kardeşim :) Konuşup, ne var ne yok dökmelisin bence. Olacaksa olur, olmazsa önüne bakarsın. Hayat kısa.

Geldim. Eğer karşındaki kızın hislerinden gerçekten eminsen gidip bunu ona söyle. Ama reddederse onla tekrar arkadaş olman zor. Yani ona o gözle bakamıyorsun bir daha (tecrübeyle sabit). Öncelikle sevgilisi, sevdiği var mı diye kontrol et. Uzak mesafe ilişki biraz zor olabilir. Hemen dalma konuya. Telefonda orada burada görüşüyor musunuz? Eğer uzun zamandır görüşmüyorsanız pat diye söyleme, muhtemel ret gelir. Ona olan davranışlarını değiştir. Şahsen yaptığım en ağır hata acele etmekti. Zamana ve akışa bırakmak lazım. Açılacağın zaman güzel bir şeyler düşün, gidip seni seviyorum demek de bir iş görmüyor. Mesela yemeğe götür, kırlarda otururken güzel bir an kolla...
Şunu unutma ama: Kabul etmezse bir daha arkadaş olmak kolay olmuyor, araya biraz buz giriyor. Bunları sana çok kıymetli bir arkadaşını kaybeden biri yazıyor...

Teşekkürler arkadaşlar. Cesaretimi topladım hafta sonu bir İstanbul’a uğrayıp Kız Kulesinde teklif edeceğim. Annem’de bana bu konuda baskı yapıyordu üzerimde uzun saç teli görünce kıs kıs gülerdi ben küçükken. Neyse bakalım teklif edeyim Pazartesi günü sonucunu anlatacağım. Kız ile ben kaç senelerdir görüşüyorum yeri geldi güldürdüm yeri geldi yardım ettim. Neyse bakalım ne olacak.

Adama bak sevdiği kıza açılmak için İstanbul'a gidiyor, ben üst mahalleme gitmeye üşeniyorum :D

Yakınlık hissediyorsan hislerini anlat. En fazla hayır der, yoluna bakarsın. İçinde bunla yaşamak var bir de sonucu öğrenip hayatını ona göre şekillendirmek var. Her gece kafanın içini yiyeceğine konuş gitsin dediğim gibi.

İnsanlar hislerini anlatarak o yola başlıyor. Konuşmadan hiçbir beklentin olamaz.

Merhaba arkadaşlar. Şimdi anlatacaklarım o 3 günlük ergen bebelerin aşkı gibi değil. Öncelikle nereden başlasam bilemiyorum. Sevdiğim kız ile aynı mahallede büyüdük. Çocukluğumdan beri kendisine karşı hislerim var. Yani çocukluk aşkımdır. O zamanlar çoğu benim yaşıtlarım karşı cins’i sevmezlerdi. Ama benim içimde bir aşk duygusu vardı. Kendisi ile aynı ilkokulda aynı sınıfta okula başladık. Ancak Ortaokulu amcamın yanında Sivas’ta okudum. Sonra o zamanlar yapılan SBS sınavına girip iyi bir puan alıp tercihimi İstanbul’un iyi bir Anadolu lisesine yapmıştım. Ardından tercih ettiğim yer çıktı ve sevdiğim kızda aynı yeri tercih etmiş tesadüfe bakın. Arkadaşlığımız en başından beri iyiydi. Ki kendisine çoğu derste yardım ettim. Böyle baya bir yakınlaşmıştık. Ancak Üniversite sınavına girdik tercih zamanı geldi. Ben Siyasal Bilgiler okuyacağımı söyleyip Ankara’ya gittim. Şu an o İstanbul’da Hukuk okuyor. İkimiz ayrı şehirlerdeyiz. İkimizde birbirimizi çok seviyoruz ben onda bana karşı bir şeyler olduğunu çok iyi anlıyorum. Ancak cesaret edemiyorum. Bunca senedir birbirimizi tanıyoruz nelerden hoşlandığımızı nelerden nefret ettiğimizi iyi biliyoruz. Sizce artık zamanı gelmiş mi? Şunca senedir hiç bir şeyden korkmadım bir tek bundan korkuyorum (Allah C.C hariç). Önerilerinizi bekliyorum.
3019'da yaşadığın postu göster. Anında aşık olur...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı