Sevdiğim kıza açılmalı miyim?

Arkadaşları ile konuşmayı deneyeceğim yada kıskandırmayı. Sizce ise yarar mı?
Bence arkadaşları ile konuşma kıskandırmaya çalışabilirsin. Sen arkadaşlarıyla konuşursun arkadaşları gidip ona senin anlatmak istemeyeceğin şekilde anlatabilirler olayı. Bu olayın geri dönüşü çok zor oluyor. Eğer olumsuz olursa.

Hocam merhaba. Bilgisayarıma virüs bulaştı, nasıl baş ederimden buraya nasıl geldim hiçbir fikrim yok ancak önce şunu söylemek istiyorum. Kızlar arasında hep konuşuruz birinin yüz yüze açılmasının mesaja göre ne kadar etkileyici ve o kişiye dair bakış açımızı değiştirici olduğunu. İlgi duymadığımız biri bile olsa gösterdiği önem kişiye olan saygımızı artırır. En azından yakın çevremde böyle düşünüyoruz. Şayet hoşlandığın kişi de şımarık, egolu, birinin ilgisini duyup ukalalaşacak biri değilse bence yüzyüze açılmalısın. Ummmarım hayırlısı olur hakkında. Çok mutlu olursun onunla ya da onsuz

Hocam merhaba. Bilgisayarıma virüs bulaştı, nasıl baş ederimden buraya nasıl geldim hiçbir fikrim yok ancak önce şunu söylemek istiyorum. Kızlar arasında hep konuşuruz birinin yüz yüze açılmasının mesaja göre ne kadar etkileyici ve o kişiye dair bakış açımızı değiştirici olduğunu. İlgi duymadığımız biri bile olsa gösterdiği önem kişiye olan saygımızı artırır. En azından yakın çevremde böyle düşünüyoruz. Şayet hoşlandığın kişi de şımarık, egolu, birinin ilgisini duyup ukalalaşacak biri değilse bence yüzyüze açılmalısın. Ummmarım hayırlısı olur hakkında. Çok mutlu olursun onunla ya da onsuz

Konu aç ama beni kesinlikle etiketle.
Tavsiyeler için teşekkürler.

Reddedilmekten neden korkuyorsunuz ki? Eğer adım atmazsan hiçbir zaman olmaz, ama eğer cesaretini toplarsan ve açılırsan en azından bir ihtimali olur. Reddedilmekten korkma. Reddedilmek o kişinin seninle arkadaş kalmasına engel değil. Bu işler Whatsapp'tan falan olmaz. Yüz yüze yapman en etkilisi olur. Utanılacak hiçbir şey yok. Sakın geç kalma. Hayatın boyunca pişman olursun.

Geri
Yukarı