Sevdiğim kıza hislerimi anlatmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emperorpalpatine

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar. Şimdi anlatacaklarım o 3 günlük ergen bebelerin aşkı gibi değil. Öncelikle nereden başlasam bilemiyorum. Sevdiğim kız ile aynı mahallede büyüdük. Çocukluğumdan beri kendisine karşı hislerim var. Yani çocukluk aşkımdır. O zamanlar çoğu benim yaşıtlarım karşı cins’i sevmezlerdi. Ama benim içimde bir aşk duygusu vardı. Kendisi ile aynı ilkokulda aynı sınıfta okula başladık. Ancak Ortaokulu amcamın yanında Sivas’ta okudum. Sonra o zamanlar yapılan SBS sınavına girip iyi bir puan alıp tercihimi İstanbul’un iyi bir Anadolu lisesine yapmıştım. Ardından tercih ettiğim yer çıktı ve sevdiğim kızda aynı yeri tercih etmiş tesadüfe bakın. Arkadaşlığımız en başından beri iyiydi. Ki kendisine çoğu derste yardım ettim. Böyle baya bir yakınlaşmıştık. Ancak Üniversite sınavına girdik tercih zamanı geldi. Ben Siyasal Bilgiler okuyacağımı söyleyip Ankara’ya gittim. Şu an o İstanbul’da Hukuk okuyor. İkimiz ayrı şehirlerdeyiz. İkimizde birbirimizi çok seviyoruz ben onda bana karşı bir şeyler olduğunu çok iyi anlıyorum. Ancak cesaret edemiyorum. Bunca senedir birbirimizi tanıyoruz nelerden hoşlandığımızı nelerden nefret ettiğimizi iyi biliyoruz. Sizce artık zamanı gelmiş mi? Şunca senedir hiç bir şeyden korkmadım bir tek bundan korkuyorum (Allah C.C hariç). Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi keşke senin yerinde olsam. Bana şuan manyak falan diyorsundur fakat ben platonik aşık bile olamıyorum. 2 Günlük dünya ağbi. Belki yarın yatağında ölü bulunacaksın. Bence İlk Gördüğün Yerde Açıl. O da seni seviyorsa saten bunu hoşnutluk ile karşılayacaktır. Eğer sevmiyorsa uğraş ve kendini sevdir. Yarın çok geç olabilir. Evlenebilir, sözlenebilir ve ondan sonra daha çok pişman olursun.

Abi keşke senin yerinde olsam. Bana şuan manyak falan diyorsundur fakat ben platonik aşık bile olamıyorum. 2 Günlük dünya ağbi. Belki yarın yatağında ölü bulunacaksın. Bence İlk Gördüğün Yerde Açıl. O da seni seviyorsa saten bunu hoşnutluk ile karşılayacaktır. Eğer sevmiyorsa uğraş ve kendini sevdir. Yarın çok geç olabilir. Evlenebilir, sözlenebilir ve ondan sonra daha çok pişman olursun.
Zorla sevgi olur mu ?

Ben zorla derken çabala demek istemiştim. Uğraş, onun seveceği şeyler yap. Onun gözünde faydalı biri olarak gözükmek ilk amacın olsun.

Saygılar

Hayir anlatmamalisin. Aşkını içinde yaşaman daha iyi olur.

Aslında söyleyip şansını denemen daha iyi. İyi karşılık verirse ne mutlu sana ama tepkisi olumlu olmazsa büyük ihtimalle yıkılcaksın ve toparlanman uzun sürebilir. Dediğim gibi söylemek daha iyi ama yer mi ? Yemez :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı