Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

La sevgili olmuşsunuz bile sadece adını koymamışsınız.
.
Abi sağol ben zaten evden gidicektim ona mesaj attım işte ben gidiyorum kendine iyi bak diye oda dedi salak salak iş yapma dedi otur oturduğun yerde dedi takma he de geç dedi eğer o evden gidersen beni kaybedersin dedi bende gidemedim yoksa gidicektim abi onu kaybetmek istemedim.

Söylemeyi denicem aga ben onun için herşeyi yapıyorum.

Bilemiyorum olurmu olmazmı hayata kalmış bişey olursa onun üzülmesine asla izin vermem.

Abi sağol ben zaten evden gidicektim ona mesaj attım işte ben gidiyorum kendine iyi bak diye oda dedi salak salak iş yapma dedi otur oturduğun yerde dedi takma he de geç dedi eğer o evden gidersen beni kaybedersin dedi bende gidemedim yoksa gidicektim abi onu kaybetmek istemedim.
15 yaşında nereye gideceksin etraf senin ve senin gibileri kendine katmaya çalışan saçma kişilerle dolu hayatını bilmem nasıl bir şey yaşadığını bilmem senin yaşlarını geçmiş biri olarak hatta bunun yaş ile alakası yok.Sabır et her şey zamanında iyi olur.

15 yaşında nereye gideceksin etraf senin ve senin gibileri kendine katmaya çalışan saçma kişilerle dolu hayatını bilmem nasıl bir şey yaşadığını bilmem senin yaşlarını geçmiş biri olarak hatta bunun yaş ile alakası yok.Sabır et her şey zamanında iyi olur.
Biyere kadar sabır ediyorum abi dayanamıyorum artık gerçekten.

Aga eğer açılmaz da biriktirirsen şöyle olacak:

1. ona çok daha bağlanacaksın onsuz uyuyamayacaksın her zaman onu düşüneceksin.
2. birkaç yıl böyle olduktan sonra kız senden adım gelmeyince sevgili yapacak.
3. çok üzülüp depresyona gireceksin ve psikolojik sıkıntıların olacak.
4. ailen senle ilgilenmediği için psikolojik olarak çok kötü zamanlar geçireceksin hatta belki kız arkadaşın evlenecek ve sen asosyalin teki olacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denendi onaylandı.

Geri
Yukarı