Sevdiklerimizin ölümünden başka her şeyin yalan olması

Makaleler
1
Yer
Kâinat
Çok acı, çok can yakıcı o kadar kötü bir his ki. Onlar öldüğü zaman dünyalar kararır. Değerini bilin hayattaki sevdiklerinizin. O güzel insanlar atlara binip gittiklerinde bir şansımız daha olmayacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oh be sonunda benim gibi "Mozart, Beethoven, Ramstein" Dinleyen gerçek müzikten anlayan insanlar varmış. :D
Asıl konuya gelirsek şahsi olarak hayatımda en korktuğum şey aileme bir şey olması yada onların vefat etmesi her ne kadar kavga etsek bile seviyorum ailemi ne kadar tartışırsak tartışalım seviyorum ailemi. Fakat ölüm kaçınılmazdır ve birgün hepimiz öleceğiz ve öldüğümüzde tüm aklımızdaki sorular dini ve ahlaki olarak çözülecek ve neyin ne olduğunu anlayacağız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı