Siber Güvenlik Alanı İçin Arkadaş Arayışı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iGY 6

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Miami, FL
Başlığa tam olarak ne yazsam bilemedim, içeriğe bakınca tam olarak ne aradığımı anlayacaksınız diye ümit ediyorum.

Bu aralar boş vaktim olduğu için merak saldığım Linux'a sarmak istedim. Siber güvenlik öğrenmek için Kali ile başladım. Seviyem henüz temel, daha yeniyim. Linux'a aşina olunca Parrot'a geçmeyi planlıyorum. Elimde siber güvenlik adına sıfırdan başlangıç ve sonrası için çok sağlam kaynaklar var. Sadece tek başıma bunlarla uğraşırken çok sıkılıyorum, yanımda birlikte öğrenebileceğim bir arkadaş arıyorum. Belirtmek istediğim şeylerden biri çok uçuk kaçık biri değilim bu konuda. Hackercılık oynamak için öğrenmek istemiyorum kısaca. Yeteri kadar ilerleyebilirsem de bunu ofansif güvenlik anlamında kullanmak istiyorum.

Siber güvenlik alanına ilgisi olan, aynı fikirde olduğumuzu düşünen ve buna vakit ayırabilecek olanlar Discord isimlerini yazarsa sevinirim.

Şu anda mobildeyim. Bilgisayara geçince Discord adresimi ekleyeceğim. Bu tip şeylerde arkadaş çok işe yarıyor. Seve seve eşlik ederim.

Şu anda mobildeyim. Bilgisayara geçince Discord adresimi ekleyeceğim. Bu tip şeylerde arkadaş çok işe yarıyor. Seve seve eşlik ederim.
Tamamdır hocam. Söylediğiniz üzere bilgi alışverişi olmadan, tek başınıza uğraşırken zaman zaman sıkılabiliyorsunuz. Hem o yönden hem de bir elin nesi var iki elin sesi var derler. 😄

Yanlış bilmiyorsam Discord adresi vermek ban sebebi. Hatta @181272 öyle ban yemişti diye hatırlıyorum. Dikkatli olun.😀 Yanlış mı hatırlıyorum? @Tim

Yanlış bilmiyorsam Discord adresi vermek ban sebebi.
Sadece birlikte Linux ve Siber Güvenlik öğreneceğim arkadaş arıyorum, dediğiniz şekilde olsaydı konunun açılmasına müsaade vermezlerdi sanırım.

Discord yasak fakat burada sorularınız ile ilgili konu açın elimden geldiğince konuya bağlı olarak cevaplamaya çalışırım.

Tabii ofansif bilerek yazmıyorum. Defansif yönden olabilir cevaplar.
Sosyal kurallarında "Discord" aratması yaptım, herhangi bir sonuç çıkmadı.

Ortak sunucu paylaşmadığınız, tanıdık olmayan kişilerden gelen istekleri otomatik olarak reddediyorsunuz sanırım. Arkadaşlık isteği gönderemiyorum.

Sadece birlikte Linux ve Siber Güvenlik öğreneceğim arkadaş arıyorum, dediğiniz şekilde olsaydı konunun açılmasına müsaade vermezlerdi sanırım.

Sosyal kurallarında "Discord" aratması yaptım, herhangi bir sonuç çıkmadı.
Siz verin ben ekliyeyim.

Sosyal kurallarında "Discord" aratması yaptım, herhangi bir sonuç çıkmadı
Henüz moderatörlüğü yeni bıraktım sayılır. Discord grubu olsun, linkler ve kullanıcı adları olsun yasak paylaşmak bunları.

Aynı zamanda özelden yardımlaşmak da yasak. Konu açmanız gerekli sorularınız için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı