Sıfır iPhone 11 alınır mı?

S21 FE 5G alabilirsin, S22 batarya konusunda biraz sıkıntılı evet ama S21 FE 5G'de batarya sorunu yok.

S22 kamera, işlemci, yazılım konusunda çok daha iyi diyorlar diye S22 düşünüyorum şu an
S22'de iyidir, ısınma ve batarya sorunları olduğu için söylemiştim. S21 FE 5G bataryası S22'ye göre daha iyi ama S22'de eğer ağır oyunlar oynamayacaksınız abartı bir ısı olmaz.

Hocam ben de 11 ile 12 arasında kalmıştım fakat bütçeyi zorlayabildim. İmkanınız yoksa 11'i alın yoksa 12'nin fiyatına 11 zor bulursunuz.

iOS istemiyorsanız arkadaşların dediği gibi Samsung S21 FE gibi modellere bakabilirsiniz. En azından fiyatını hak eden telefonlar.

Son düzenleme:
18.000 Liraya alınmaz. Bende Kasım ayının sonlarında bir tanıdığımdan iPhone 11 128 GB'ı 11.000 Liraya falan aldım. Şu anda 18.000 Lira vermek bana mantıklı gelmiyor. 12 Arasında fiyat farkı var maalesef. Az olsa 12 Al derdim. Ama alacaksan da 12'nin ikinci eline bakabilirsin mesela. Bana göre 12'de pek fiyatını hak eden bir cihaz değil. Şu anda bana göre en mantıklısı ikinci el uygun fiyatlı bir iPhone 11 veya iPhone 13.

Bu paraları hak eden bir cihaz değil kesinlikle, iPhone 13 aşağısı şu an tatmin etmez bu paralara. Bütçeniz neye yetiyorsa çok beklemeden alın hocam. Yarından daha ucuz olacak çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı