Sigara içenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sigara içenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Hayat kısaltan saçma bir şey.

Oy: 22 40,7%
  • İçen içsin. Beni alakadar etmiyor.

Oy: 26 48,1%
  • İyi hissettiren bir "dopamin" kaynağı.

Oy: 6 11,1%

• Oy verenlerin toplamı
    54
Yeni bırakmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki çoğu zaman içen kişiler başkalarının düşüncelerini gram umursamıyor. Şunu da eklemeliyim içtiğim halde kokusu beni bile bazen rahatsız ediyordu :).
Ben bir aralar içiyordum ve masada elimi çeneme koyunca parmaklarımdan gelen izmarit kokusu rahatsız ediyordu. Cidden lanet bir şey.

Kendi evinde arabasında ne yapıyorsa yapsın fakat dışarıda beni aşırı rahatsız ediyor. Sizin leş kokunuzu çekmek zorunda değiliz. Gerçekten toplu alanlarda açık dahi olsa içme yasağı gelmeli artık. Beni etkiliyorsa sen özgür olamazsın kardeşim.

Kendi evinde arabasında ne yapıyorsa yapsın fakat dışarıda beni aşırı rahatsız ediyor. Sizin leş kokunuzu çekmek zorunda değiliz. Gerçekten toplu alanlarda açık dahi olsa içme yasağı gelmeli artık. Beni etkiliyorsa sen özgür olamazsın kardeşim.

Senin açık alanlarda sigaradan rahatsız olmanıda biz çekmek zorunda değiliz o zaman dışarı çıkma tüttüre tüttüre içerim dışarıda rahatsız olan varsa ötede oynasın :D

Hayatımda gördüğüm en boş şey. Okul ve dershane için dışarılardayım her gün, sigara yüzünden doğru dürüst nefes alamıyorum. Rezalet bir kokusu var zaten. Millet ölmek için para veriyor resmen ama beyinleri yetmediği için " ya kanzi stresimi azaltıyor ya" diyorlar gülünç bir şekilde :D.

Senin açık alanlarda sigaradan rahatsız olmanıda biz çekmek zorunda değiliz o zaman dışarı çıkma tüttüre tüttüre içerim dışarıda rahatsız olan varsa ötede oynasın :D
Bu kafayla çok yaşamazsın.

Geri
Yukarı