Şınav çekemiyorum

EmirhanAvc0

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. 14 yaşındayım. Boyum 183 kilom 78 civarı. Şınav 1 tane çekebiliyorum. O da nizami değil zaten titreye titreye. Diz üstü şınav çekebiliyorum 4-5 tane. Spor yapmak istiyorum. 9. sınıfım öğlenciyim. Önceden benim gibi olup da kendini geliştiren ya da bana bu konuda yardım edebilecek biri var mı?

Düzenli olarak diz üstü şınav veya şınav alternatifi kolay şınav çekmeye devam et zamanla kolay gelmeye başlayacaktır onun dışında yardım olabilecek bu videoyu ve bu videoyu izleyebilirsin eminim sorularının cevabını burada bulabilirsin.

Aynı yaştayız bende ilk başladığımda zar zor 2 3 tane çekiyordum oda titreye titreye. Diz üstü şınavları her gün düzenli şekilde çek. Yavaş yavaş formun oturmaya başlar.

Hocam ilk başta zor gelir tabiki. Mesela koş, yürü sonra ellerinin vücudunu taşıması için geliştir yani ilk başlarda evet zor. Ben 2-3 gün toplam 6 saat olmak üzere yoga, nefes şeylerine gittim şınavı 50 çektim. (Boy 172 kilo 60)

Bol bol yarım şınav çek zorla kendini. Ben 2 tane çekerken 2 hafta sonra 20'ye çıkarmışım. Zorla kendini çekmeye çalış olur zaten o zamanla.

Yeni konular

Geri
Yukarı