Şınav çekmeli miyim?

Emir2

Yoctopat
Öncelikle selamlar, ben aşırı zayıf biriyim ve bundan utanıyorum. Maalesef şu anda roaccutane (sivilce ilacı) sürecinde olduğum için spor salonuna biraz ara verdim, evde kendim dambıl ve şınav falan çekiyorum, birkaç ay sonra spor salonuna gitmeyi planlıyorum. Merak ettiğim şey ben kilo almak için gidiyordum spor salonuna. Evde kendim şınav falan çeksem dambıl kaldırsam falan ve aşırı yemeye çalışsam evde kilo alabilir miyim?(Bir de roaccutane kullandığımdan kas kaybı yaşar mıyım?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem kol harici çalışmayın spor olarak kilo alacaksanız
Saçmalamayın hocam.
Öncelikle selamlar, ben aşırı zayıf biriyim ve bundan utanıyorum. Maalesef şu anda roaccutane (sivilce ilacı) sürecinde olduğum için spor salonuna biraz ara verdim, evde kendim dambıl ve şınav falan çekiyorum, birkaç ay sonra spor salonuna gitmeyi planlıyorum. Merak ettiğim şey ben kilo almak için gidiyordum spor salonuna. Evde kendim şınav falan çeksem dambıl kaldırsam falan ve aşırı yemeye çalışsam evde kilo alabilir miyim?(Bir de roaccutane kullandığımdan kas kaybı yaşar mıyım?)
Sivilce ilacının etkilerini pek bilmiyorum. İlaç kullanınca neden sporu bıraktınız onu anlamadım. Kilo almak için kalori açığı oluşturacaksınız. Bol bol karbonhidrat tüketin . Tavuk pilav gömün. Yulaf yiyebilirsiniz.

Saçmalamayın hocam.

Sivilce ilacının etkilerini pek bilmiyorum. İlaç kullanınca neden sporu bıraktınız onu anlamadım. Kilo almak için kalori açığı oluşturacaksınız. Bol bol karbonhidrat tüketin. Tavuk pilav gömün. Yulaf yiyebilirsiniz.

Doktorum bana eğer ilacı kullandığım sürece devam edersem kas kaybı yaşayabileceğimi bahsetti bende işi riske atmadım.

Söylediğin ilacı kullanan bir tanıdığım var bence biraz daha sabret daha sonra spor yap çünkü bildiğim kadarıyla çok hafif bir ilaç değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı