Sınavlar iptal olsun

Tamam diyelim benim imkanım var, girebiliyorum imkanı olamayıp giremeyenler de mi sınava girip sınıfta kalacak?

Dostum diyelim ben derslere girebiliyorum imkanım var imkanı olmayanlar ne yapacak peki? Onlar sınıfta kalmaya mahkum galiba.

Buradaki kimse başkasını düşündüğü için sınav iptal olsun demiyor. Herkes kendisi için diyor. Ancak atladığınız bir şey var ki her alanda çalışmalar devam ediyor.

Adsız.png

Sınav: 150K kişi imza atmış iptal edilmem gerekiyor. :D.
Şaka bir yana umarım olur. Ama sanmıyorum.

Hayır size güzel tabii. Biz sınavların birkaçını olduk ve şu anki ortalamam 70(8. sınıfta 98'di).Düzeltmem lazım. Ve annem bir daha böyle notlar görürse beni okuldan alacağına tahtaya vurup yemin etti.

Hayır size güzel tabii. Biz sınavların birkaçını olduk ve şu anki ortalamam 70(8. sınıfta 98'di).Düzeltmem lazım. Ve annem bir daha böyle notlar görürse beni okuldan alacağına tahtaya vurup yemin etti.

9.sınıf isen normal 69.5'tu benimki de. Aileni psikoloğa götürmek çok daha sağlıklı bir işlem olur.

Buradaki kimse başkasını düşündüğü için sınav iptal olsun demiyor. Herkes kendisi için diyor. Ancak atladığınız bir şey var ki her alanda çalışmalar devam ediyor.

Eki Görüntüle 792725
Bunu 3. yazışım ama anlamıyorlar hocam... Daha fazla açıklamaya gerek yok, anlamak istemeyen zaten kendi kafasından kurup duruyor.

Olmaz hocam bu #'ler felan kurtarmaz kurtarmayacak, geçen seneki öğrenciler binlerce twitter başlığı açtılar ve milyonlarca twit atıldı eğitim dershaneleri vb. yerler sesini duyurmaya çalıştı ki duydularda ama hiçbir şey değişmedi. Üstelik bunlar normal yazılı değil LGS-YKS gibi sınavlardı.
Şimdiden geçmiş olsun..

Neden sınavın iptal olmasını bu kadar istiyorsunuz ki? Bende bu sene üniversite sınavına gireceğim. Online eğitim EBA akademik destek ve kitaplarımla çalışıyorum okul olmadığı için mezuna kalmış gibiyim istediğim saatte çalışıp istediğim saatte mola verebiliyorum.

Neden sınavın iptal olmasını bu kadar istiyorsunuz ki? Bende bu sene üniversite sınavına gireceğim. Online eğitim EBA akademik destek ve kitaplarımla çalışıyorum okul olmadığı için mezuna kalmış gibiyim istediğim saatte çalışıp istediğim saatte mola verebiliyorum.
Kendi pencerenizden bakmaya devam ettiğinizde fikirleriniz ve düşünceleriniz sizi felakete götürür, burada edilen sitemi ve isyanı anlayamamışsınız.

Geri
Yukarı