Sınavlar iptal olsun

İlla yapacaksınız değil mi o sınavları. Hadi bazı okullarda tedbirli bir şekilde yaptınız eyvallah. Ama sadece 13.00-16.00 arası sokağa çıktığımız dönemde(ki 1-2 saati de derse gidiyor). Nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Çünkü sizin için sağlıktan daha önemli mühendis, doktor olmak...

İlla yapacaksınız değil mi o sınavları. Hadi bazı okullarda tedbirli bir şekilde yaptınız eyvallah. Ama sadece 13.00-16.00 arası sokağa çıktığımız dönemde(ki 1-2 saati de derse gidiyor). Nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Çünkü sizin için sağlıktan daha önemli mühendis, doktor olmak...

İmzalayın hocam.

Vallaha geçen sene kopya çekerken yakalamıştım kimyada. Cuma günüydü, 5. derste yakalanmıştım. Aynı günün öğle tenefüsünde okullar kapatıldı haliyle de sınavlar iptal oldu.

Konunuza dönecek olursak, keşke ama öyle bir şey olacağını düşünmüyorum. Bu sene de kimyadan 33 aldım. Keşke iptal olsa.

Vallaha geçen sene kopya çekerken yakalamıştım kimyada. Cuma günüydü, 5. derste yakalanmıştım. Aynı günün öğle tenefüsünde okullar kapatıldı haliyle de sınavlar iptal oldu.

Konunuza dönecek olursak, keşke ama öyle bir şey olacağını düşünmüyorum. Bu sene de kimyadan 33 aldım. Keşke iptal olsa.

Hocam siz de imzalayın.

Bazı cahiller eğitim veriliyor demiş. Yahu hocalar desen kesintili veya 0.5Mbps'lik internetleriyle ders anlatıyor. Yani demek istediğim o anlatamadığı 1 dakikanın bile önemi çok büyük öyle öyle kesintili anlatıyor dersi sonra dersi bitiriyor, ertesi gün tekrar ders anlatıyor. 'Ha çocuklar önceki dersimizde ... Konusunu işlemiştik' (ama 0.5Mbps internetim ile) :D. Öğrenciler dersen dersi su istimal ediyor mesela ekrana yazı yazma, mikrofonu açık bırakıp ailesiyle kargaşa içinde olması, hocaya yapışacağım diye sorulara boğma (15dk) (ders: 30dk) mı dersin vs. vs. Olaylar gerçekleşiyor tüm bunları geçtim bir de interneti ve bağlanacak cihazı olmayıp derslerine katılamayan öğrenciler var, nerede eğitim?

Bazı cahiller eğitim veriliyor demiş. Yahu hocalar desen kesintili veya 0.5Mbps'lik internetleriyle ders anlatıyor. Yani demek istediğim o anlatamadığı 1 dakikanın bile önemi çok büyük öyle öyle kesintili anlatıyor dersi sonra EBA otomatik kapatıyor dersi, ertesi gün tekrar ders anlatıyor. 'Ha çocuklar önceki dersimizde ... Konusunu işlemiştik' (ama 0.5Mbps internetim ile) :D. Öğrenciler dersen dersi su istimal ediyor mesela ekrana yazı yazma, mikrofonu açık bırakıp ailesiyle kargaşa içinde olması, hocaya yapışacağım diye sorulara boğma (15dk) (ders: 30dk) mı dersin vs. vs. Olaylar gerçekleşiyor tüm bunları geçtim bir de interneti ve bağlanacak cihazı olmayıp derslerine katılamayan öğrenciler var, nerede eğitim?
Hocam siz de imzalayın.

Geri
Yukarı