Sınavlar İptal Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben en hakaretin en küçüğünü ediyorum. Biraz haberlere bak.
Yani aman canıımm... Neyse, en küçük hakareti etmiş. Sorun yok bunda mı diyeceğiz yani?

Siz çok bilgilisiniz. Hakaretin büyüğü küçüğü olmaz. Bana mal diyemezsin.

Anne babası dışarıdan alıp çocuğa verip okulda sıraya dokunup diğeri dokunup koranayı alıp ailesine ailesi iş yerine... Böyle gider, bir ara bizim okulda şartsız açılmıştı arkadaşlarımda konuştuğumda sınıfta korona çıkmış. Allah bilir o da başkalarına vermiştir.

Anne babası dışarıdan alıp çocuğa verip okulda sıraya dokunup diğeri dokunup koranayı alıp ailesine ailesi iş yerine... Böyle gider, bir ara bizim okulda şartsız açılmıştı arkadaşlarımda konuştuğumda sınıfta korona çıkmış. Allah bilir o da başkalarına vermiştir.
Öyle bulaşıyor zaten zincirleme. Ve bulaştaran çok kötü durumda oluyor çünkü bulaştırdığı kişilerin hakkına giriyor.

Öyle bulaşıyor zaten zincirleme. Ve bulaştaran çok kötü durumda oluyor çünkü bulaştırdığı kişilerin hakkına giriyor.
Hakkına girdiğini sanmam. Bilerek vermiyordur. Ama taşıyıcı oluyor. Tabi gerekli önlemleri almak gerek.

Ya konu sahibi kardeşim evet bu dediklerin doğru ama yapacak bir şey yok. Sen o Tweetleri atsan da atmasan da, sınav için okula gitsen de gitmesen de o sınavlar olacak. Anlayın artık bunu.

Şimdi çalışmaya başla bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı