Sınavlar İptal Olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık moda oldu. Her konuda birilerini suçlamak lazım.
Hocam kusura bakmayın ama çok saçma konuşuyorsunuz. Sizce sorun notlar mı sağlık mı? Çevremize veya kendimize sağlık açısından bir sorun oluşmasını istemiyoruz. I. sınavlar zamanında yüzlerce okul karantinaya alındı. Sizi etkilemeyen konular hakkında konuşması kolay tabii. Birilerini suçlamıyoruz aklı selim olmaya davet ediyoruz. Geçen sene yaptıklarını yapsınlar işte çok basit mantık. Suçlu arayacaksak zaten aramaya gerek yok sağlık sistemini görüyoruz. Sadece turistlik sezonlardan turistlik sezonlara vaka sayısı düşüyor test sayısı azalıyor. Bu ülke 320K dan fazla test yapabiliyorken ne oldu da bir anda 80K test sayısı azaldı. İnsanlar 3 gün önce istiyordu da test şimdi mi istemiyor? Kafanızın içindeki bitki değil beyin var çalıştırın biraz.

Hocam kusura bakmayın ama çok saçma konuşuyorsunuz. Sizce sorun notlar mı sağlık mı? Çevremize veya kendimize sağlık açısından bir sorun oluşmasını istemiyoruz. I. sınavlar zamanında yüzlerce okul karantinaya alındı. Sizi etkilemeyen konular hakkında konuşması kolay tabii. Birilerini suçlamıyoruz aklı selim olmaya davet ediyoruz. Geçen sene yaptıklarını yapsınlar işte çok basit mantık. Suçlu arayacaksak zaten aramaya gerek yok sağlık sistemini görüyoruz. Sadece turistlik sezonlardan turistlik sezonlara vaka sayısı düşüyor test sayısı azalıyor. Bu ülke 320K dan fazla test yapabiliyorken ne oldu da bir anda 80K test sayısı azaldı. İnsanlar 3 gün önce istiyordu da test şimdi mi istemiyor? Kafanızın içindeki bitki değil beyin var çalıştırın biraz.
Sorun not falan değil zaten, konu turizm. Kimse sizin sınavlarınız için vakaları bilerek düşürmüyor yani.

"Dışarda eğlenip eve gelip oyun oynayıp ders çalışmayıp sınav iptal olsun diyorsunuz yaw" diyen arkadaşlar bu mesajımı okuyabilir mi?

-Edebiyat hocamız koronaya yakalandı, 15 gün karantinada kaldı ve 15 gün de raporu var. Kafadan 1 ay edebiyat işlemedik biz.

-Coğrafya gibi derslere çok az katılım oldu ve hoca bile dersi takmaz oldu.

-Kasım- 29 Mart aralığı soracağız dediler bize, bu aralığa çalışmak tek başına zorken matematik hocamız zor soracağını peşin peşin söylüyor.

-Düzenli olarak çalışan ben, okulumun yurdunda korona çıkması, daha önce 1 sınıfın karantinaya alınması, okulda karantina altına alınan sınıf olmasına rağmen okul açık oldugu sırada okula gittiğimden dolayı ne kadar korktum sizin haberiniz var mı? Beni geç, ablama bulaşırsa 12. sınıf öğrencisi olduğu için sınava çalışamaz duruma gelebilir, bunun sorumluluğunu da "paşa paşa gideceksiniz" diyen arkadaşlar üstlenirse sevinirim.

Hiçbir şey bilmeden, tamamen saçma bir çıkarımda bulunup "dışarda geziyorsunuz" diyen arkadaşlar, ben 1 senedir evden dışarı çok nadir çıkıyorum. Çok nadir dediğimde markete ve arabadan arabaya yolculuk yapıyorum. Hiç kapalı alanlara gitmedim, Bim'e bile girmedim, siz neyden bahsediyorsunuz? Bu çıkarımı sağlayanların 17 yaşında olduğunu varsayarsam, "17 yaşındakiler TikTok çekiyor, sürekli küfür ediyor, büyüklerine karşı geliyor, siz nasıl nesilsiniz?" deyip sizin üstünüze yürürsem ne hissederdiniz? Yaptığınızın bir saçmalık oldugunun farkına umarım erken varırsınız.

Konu kapanabilir böyle gidersek ama cidden kaçta açıklanır sonuçlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı