Bakın saydığınız firmalar için iyi şeyler söylemek istemiyorum, kendileriyle de çok sorun yaşadım daha önce. Lakin %20 sorun yaşadıysam %80'e yakın çözüm ürettiler. Nihayetinde onların butik firmalardan daha oturmuş kurumsal yapıları mevcut. Bu adamlar benimle resmen dalga geçiyorlar.

Mehtap bey iadenizi yapıyoruz, bu IBAN hangi bankaya ait diye mail göndermişler bana. Kendilerince dalga geçiyorlar. Birincisi bir ibana iade yapılacakken banka ismine gerek yoktur, ikincisi ismim konusunda, bununla ilgili yorum yapmayacağım, düşük seviyeleri.

İspat derseniz onu da paylaşırım.

Hocam yanlış anlamayın ben size yalancı vs demiyorum, ama yine de dediğim gibi yaşanan bazı sorunlar yüzünden böyle şeyler olabiliyor, siz 1 ürün aldınız sorun çıktı belki bundan sonra 1000 ürün alsanız sorun çıkmayacak, dediğim gibi Hepsiburada ve Trendyol'daki kadar bu siteden alışveriş yapsanız belki tüm sorunlarınıza çözüm üretecekler, bilemezsiniz.

Benzer konularda aynı srounlar yaşanmıs sikayet var sitesinde olan sorunlara cevap verip çözme gayretinde bulunmamıslar bile markanın çözüm oranı bile yok ben hepsiburada üzerinden satıcınının fatura adresini google yazdım satıcı gumruk ve outlet ürün satıyor ama hepsiburada da outlet diye belirtmeden ürün satıyor benden iade aldıgı ürünü 1 k ekleyerek yeniden satısa sundu. Bundan sonra asla ve asla alısveris yapmam 5k çalısan bir insanın 1aylık asgari ücret parası. Önce fiziksel magaza nerede diye bakarım giderim alırım. Türkiyede satıs ahlakının kaldıgını mı dusunuyorsunuz dshsdkjfsd anca sponsor oldugu yayıncıya bagısta bulunursun o zaman yayıncı sana yardım etmek istersen çözüm bulursun

Benzer konularda aynı srounlar yaşanmıs sikayet var sitesinde olan sorunlara cevap verip çözme gayretinde bulunmamıslar bile markanın çözüm oranı bile yok ben hepsiburada üzerinden satıcınının fatura adresini google yazdım satıcı gumruk ve outlet ürün satıyor ama hepsiburada da outlet diye belirtmeden ürün satıyor benden iade aldıgı ürünü 1 k ekleyerek yeniden satısa sundu. Bundan sonra asla ve asla alısveris yapmam 5k çalısan bir insanın 1aylık asgari ücret parası. Önce fiziksel magaza nerede diye bakarım giderim alırım. Türkiyede satıs ahlakının kaldıgını mı dusunuyorsunuz dshsdkjfsd anca sponsor oldugu yayıncıya bagısta bulunursun o zaman yayıncı sana yardım etmek istersen çözüm bulursun
Benim bahsettiğim de bu zaten. Şikayetvar'daki çoğu şikayet çözülmemiş. Adamların umurlarında değil ki. Türkiye'de hukuk da zayıf olduğu için bundan faydalanıyorlar. Ama benim gibi sert kayaya çarptılar farkında değiller.

Alacağınız her üründe rus ruleti oynuyorsunuz Sinerji'de. Risk seviyorsanız alışverişe devam.

Sinerji Bilgisayar'dan 5 Aralık günü MSI MAG B550 Tomahawk siparişi verdim. 1 gün sonra aynı ürüne baktığımda ürünün stokta olmadığını gördüm. Herhalde son ürünü ben aldım dedim. Akşama doğru Sinerji tarafından arandım ürünün bozuk olduğunu ve müşterimizin memnuniyeti için size bunu gönderemeyiz dediler. Ve bana ASUS Prime X570-P modeli olan bir ürün önerdiler. Bu model B550'den üst seviye dediler bende kabul etmedim. Siz giriş seviyesi bir X570'mi alırsınız yoksa tam donanımlı B550 anakart mı? Herkes mantıklı olarak B550 almak ister. Neyse iade etmek istediğimi söyledim ve bana 7 gün içinde para iadesi olacağını söyledi. 1 saat sonra Sinerji'nin sitesine girdim. Ve sipariş hazırlanıyor yazıyor. İptal etmemişler. Ben tekrar Sinerji bilgisayarı aradım. Siparişiniz hazırlanıyor dedi. Ama ben iptal ettim dedim. Bir yanlışlık oldu herhalde dedi. Telefondaki yetkili kişi ile siparişi iptal ettik.

Bozuk anakart meselesi bana hiç inandırıcı gelmedi. Ya aldığım ürünü benden önce birisi aldı. Ya da stokta olmayan ürünü varmış gibi gösterdiler. Hadi kutu hasarlı dese anlarım. Bozuk olduğunu anlamak için kutulu ürünü açılıp test etmek gerekmez mi? Bunların işi yasal dolandırıcılık olmuş.
Telefondaki kişi bildiğin yanıltıyor X570-P daha iyi diyor. İyi ama o anakart değil madem o daha iyi o zaman fiyatı niye aynı dedim.

Son düzenleme:
Birçok insan bu firmadan şikayetci. Maalesef burası boyledir, size tavsiyem ürünler ya guvenilir firmadan alınız veya kapalı kutu alınız bir arkadaş bulup bilgisayarı parçaları kendiniz toplayınız. Cok daha iyi olur. Bende aynı sıkıntı yasadım 2 aydan beri beklyorum, 3 aya girdim bilgisayar teknik serviste ( parçalar yani) beklyorum beklyorum. O kadar pişmanım ki bu firmadan aldımı ama şu an yapabileceğim hiçbir şey yok.

Birçok insan bu firmadan şikayetci. Maalesef burası boyledir, size tavsiyem ürünler ya guvenilir firmadan alınız veya kapalı kutu alınız bir arkadaş bulup bilgisayarı parçaları kendiniz toplayınız. Cok daha iyi olur. Bende aynı sıkıntı yasadım 2 aydan beri beklyorum, 3 aya girdim bilgisayar teknik serviste ( parçalar yani) beklyorum beklyorum. O kadar pişmanım ki bu firmadan aldımı ama şu an yapabileceğim hiçbir şey yok.
Hukuki yollara başvur. Bu dolandırıcılara paranı kaptırıp bekleme.

Hukuki yollara başvur. Bu dolandırıcılara paranı kaptırıp bekleme.

Abi ürünler bir gelsin elimde ulaşın ondan sonra yapmaya planlıyorum. Ama bir nevide hukuki yolarında da epey bekleyeceğim gibi duruyor ve sonunda bu firma herhangi bir şey olmayacak ve bende 2 ay beklyorum zaten bir de 4-5 veya daha fazla bekleyeceğim.
Burada ki şirketler resmen tüketicilerle dalga geçerler ve tek yapabileceğiz tüketici mahkemesine başvurmak be beklemek mağdur olan yine biziz. Hayırlısı diyelim mesajınız icin cok teşekkür ederim.

Ben de madurum bu Sinerjiden. Malı sattıktan sonra bi daha bulabilene madalya takarım. gerekirse bir iki ay daha tasarruf edin, hatta bi tık kötüsünü alın bütçeniz yetmiyorsa ama başka yerden alın derim.

Teknobiyotik'ten sonra ki güvenilmez firma Sinerji mi oluyor o zaman? Çok görüyordum çünkü herkes öneriyordu demek ki bunlar da kabak. Öneri siteniz var mı acaba? Vatan güzel ama o da çok fark ekliyor ürünlere. O kadar fark verene kadar en azından sistemde ki SSD'yi falan yükseltirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı