Siyasi konular artık yasaklansın

Yasaklanmalı mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

• Kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Genelde insanlar AKP düşmanı olduğu için AKP ne zaman bir şey yaparsa hemen konu açıyorlar ama CHP veya iyi parti konuşma yapınca genelde paylaşılmıyor.

Benim şahsî düşüncem akp chp iyi parti hepsi aynı.
Bir tanesi çırpınmamızı istiyor diğerleri ölmemizi.

Benim şahsî düşüncem akp chp iyi parti hepsi aynı.
Bir tanesi çırpınmamızı istiyor diğerleri ölmemizi.

Hepsini aynı kefene koymak mantıksız. A partisinin hiçbir yatırımı yokken İ partisinin ARTAGAN projesi var C partisinin İstanbul'da teknoloji yönünde güzel projeleri var kimse bunları görmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz geleceğin yöneticileriyiz veya bir oy ile geleceğe yön verecek vatandaşlarız. Şimdi konuşunca hiçbir şey olmayacak diyen arkadaşların dediklerini saçma buluyorum bu yüzden. Şimdi bilinçlenelim ki geleceğimiz de aynı olmasın. En azından apolitik kalmayalım, Allah dedi diye oy vermeyelim birilerine.

Hepsini aynı kefene koymak mantıksız. A partisinin hiçbir yatırımı yokken İ partisinin ARTAGAN projesi var C partisinin İstanbul'da teknoloji yönünde güzel projeleri var kimse bunları görmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Din düşmanlığı vesaire de var o sorunu da bir türlü çözemedik.

Yozlaşmış bir halk ve yozlaşmış bir siyaset.

Bu İslam düşmanlığına dinler arası kin beslemelere nasıl son vereceğiz ki?

Belki adam seni ABD kadar güçlü yapacak ama istediği herhangi bir dinin
insanlarını öldürecek, hapse atacak ya da ülkeden kovacak.

Ben çoğu partinin dinler konusundaki problemlerinden korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı