Siyasi konular artık yasaklansın

Yasaklanmalı mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

• Kararsızım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Laiklik düşmanı değilim sadece istedikleri dinin insanlarını sürgün ederler diye korkuyorum.
O kadar saçma bir korkun var ki... Sizlerin beyinlerini nasıl yıkamışlar anlamıyorum ama şu anda korktuğunuz o partilerin içindekilerin çok çok büyük bir oranda Müslüman olduklarının farkında değilsiniz.

Sadece AKP mi Müslümanların olduğu parti zannediyorsunuz?

Benim düşüncem; herkes kendi ibadetini, kulluğunu yapabilir, özgür olmalı. Ama devlet yönetiminde laiklik iyi.

Şu anda laiklik ilkesine doğru uyulmadığını görüyoruz ve ne halde olduğumuzda belli. Ben de katılıyorum haklısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben diyorum ki çoğu parti İslam düşmanıdır diye korkuyorum.
Sadece AKP mi Müslüman? Bu nasıl bir beyin yıkamadır anlamıyorum. Sizler bunu derken bile insanların günahına nasıl girdiğinizin farkında değilsiniz. Müslüman olan birisini kafirlikle suçlamanın dinen suçunun büyüklüğü nedir biliyor musun? O partidekiler de bu ülkenin insanı, o partilerdekilerin de çok büyük kısmı Müslüman.

O kadar saçma bir korkun var ki... Sizlerin beyinlerini nasıl yıkamışlar anlamıyorum ama şu anda korktuğunuz o partilerin içindekilerin çok çok büyük bir oranda Müslüman olduklarının farkında değilsiniz.

Sadece AKP mi Müslümanların olduğu parti zannediyorsunuz?
Hocam CHP dine ve tarihe bir şeyler saydırıp durdu zamanla.

Geri
Yukarı