Siz Neler Yapıyorsunuz?

• 5.30 kalk.
  • 6 kahve iç.
  • 6.30 otobüse bin.
  • Okula git. (8.30.)
  • 16.40 eve dön. (bazen ek ders, 19.40.)
  • Yemek ye yat zıbar 19.40'a kadar. (ek ders olunca saat 21 filan oluyor.)
  • Fitness'a git 22.00. (ek ders olunca gidemiyorum.)
  • 1-2 saat takıl bazen ödev yap. 23-24 saatler arası.
  • Uyu.
  • Tekrarla.

• 5.30 kalk.
  • 6 kahve iç.
  • 6.30 otobüse bin.
  • Okula git. (8.30.)
  • 16.40 eve dön. (bazen ek ders, 19.40.)
  • Yemek ye yat zıbar 19.40'a kadar. (ek ders olunca saat 21 filan oluyor.)
  • Fitness'a git 22.00. (ek ders olunca gidemiyorum.)
  • 1-2 saat takıl bazen ödev yap. 23-24 saatler arası.
  • Uyu.
  • Tekrarla.
Şuan 8. planını yapıyorsun. 10 dakika geçti. :)

Benim program berbat;
Pazartesi-çarşamba: 9.10-19.30 okul
Salı-perşembe: 9.10-16.50 okul
Cuma: 9.10-16.10 Okul
Cumartesi: 9.10-14.55 okul ve 18.30-19.30 Tennis
Pazar: 16.00-18.00 piyano dersi ve 18.30 tennis dersi

Sabah kalkarım okula giderim. Yapabilirsem kahvaltı yaparım. Okuldan sonra genelde dersle ilgilenirim biraz. Yemek yapmayı, donanımı, yazılımı severim. En son Witcher 3 oynadım ve seviye havalara çıktı o yüzden beğendiğim bir oyun yok şu an. Cuphead çok sevdim ama kanser. Lenovo P2 kullanıyorum. Her gün bir buçuk saat otobüs, İZBAN, metro ile yol yaptığım için yıldım. Kitap okumaya bayılırım. Şiir de severim, özellikle İngiliz Edebiyatı konusunda ilgili ve bilgiliyim. Taliplerimi beklerim.;)

Son düzenleme:
Sabah kalkarım okula giderim. Yapabilirsem kahvaltı yaparım. Okuldan sonra genelde dersle ilgilenirim biraz. Yemek yapmayı, donanımı, yazılımı severim. En son Witcher 3 oynadım ve seviye havalara çıktı o yüzden beğendiğim bir oyun yok şu an. Cuphead çok sevdim ama kanser. Lenovo P2 kullanıyorum. Her gün bir buçuk saat otobüs, İZBAN, metro ile yol yaptığım için yıldım. Kitap okumaya bayılırım. Şiir de severim, özellikle İngiliz Edebiyatı konusunda ilgili ve bilgiliyim.
Evlenme programlarındaki dayılar gibi anlatmışsın.[emoji23]

Saat (Haftaici)
  • 7.30- Evden cikip okula gidiyorum.
  • 8.30- Ders basliyor.
  • 16.15- Okul bitiyor.
  • 17.30- Eve geliyorum.
  • 17.30-01.30 arasi- 1 saat kitap, ders ve bilgisayarda cesitli ugraslar.

Saat (Hafta sonu)

Belli bir programim yok lakin buna ornek olarak verebilecegim; bu hafta okulumuzun tatil olmasi var. Istanbul'da bir zirveden yeni dondum. Elon Musk, 12 MArt, Hayvan Ciftligi ve bir kac tane kitabi daha bitirmeyi dusunuyorum. Bu sabah Hayvan Ciftligi'ni bitirdikten sonra bilgisayara gectim. Bilgisaayrla da gunumuzde yapabilecegimiz seyler oyundan ibaret olmamasi cok guzel.

Popular Science, KAFA, #tarih, KafkaOkur, LEVEL, TIME gibi dergiler okurum. Tabi artik literature Harvard Business Review gibi degerli yayinlar da katildi. :D

Bu arada herkese gencler icin halen bir seyler sunmaya calisan guzel Turkiye'min bazi guzel kurumlarinin organize ettigi YGA gibi kendini gelistirmeye dayali zirvelere, konferanslara katilmayi oneriyorum.

Kim Ali Koc'a yoldas ogrenci istemez ki!

Son düzenleyen: Moderatör:
Her gün boşum diyebilirim genelde telefon, Pc ve uyuma üçgeninde geçiyor günlerim. Bunların haricinde, okulu 1 yıl uzattığım için Trabzon'a kaldığım derslerin sınavlarına giriyorum, orada 2 hafta kalıp geri dönüyorum kısacası bu senem büyük ihtimalle böyle geçecek gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı