Siz Neler Yapıyorsunuz?

Haftayı okula giderek geçiyorum. Hafta içi derslerle ilgileniyorum, akşamleyin Technopat'a takılıyorum. Oyun oynayan biri değilim pek, telefon olarak J7 Prime kullanıyorum. Uygulama olarak PC de MSI Afterburner, AIDA 64 Exreme, Utorrent, ISO to USB, Smart Switch, Odin gibi programları kullanıyorum. Telefonumda ise sosyal medya uygulamaları, CPU-Z, AIDA 64, Vodafone Yanımda, Opera VPN, Greenify, Shazam, Shareit ve banka uygulamaları var. Boş zamanlarda da arkadaşlarla takılırım, okey falan oynarım genelde. Bilim kurgu filmleri ve kitapları okumayı severim.

Spora gidiyorum, ara ara tatillere çıkıyorum, kafam estiğinde istediğim yere gidiyorum. Takılıyorum öyle ama Lise ve Üniversite zamanlarımı özlüyorum. Kıymet bilin okula gidenler ;)

Kitaplar, yüksek lisans çalışmaları.

Forumu ilgilendiren husus şu ki şu aralar Artificial Intelligence: A Modern Approach (Peter Norvig, Stuart J. Russell) ve Tesla Biyografisi (W Bernard Carlson) okuyorum.

En son Baby Driver'ı izledim.

Açık ara bu senenin en iyi aksiyon filmidir diyebilirim.

Hatta genel klasmanda bile yılın en iyi filmlerinden biridir.

Son düzenleyen: Moderatör:
* Sabah 07:30 uyanış.
* 09:00 ders başlar.
* Okul saatleri içinde tek tabanca takılma..
* 17:00 son ders biter ve kulaklığı takar servise giderim. Serviste bile en arkada tekim. Kafami cama yaslar, müziklerim ile başka dünyalara giderim.
* 17:30 eve geliş ve ayni zamanda gerçek dünyaya dönüş...
* 18:00 Karnımı doyurma aşaması
* 2-3 saatin sonunda çalışmaya başlarım.
*00:00 Asil olay şimdi başlıyor.[emoji1]
* İlerleyen saatlerde kafama göre takılırım.
Cumartesi de buna benzer geçer.
Buna ek olarak hikaye odaklı oyunlar oynarım. Müzik ile ilgilenirim. En büyük hayallerimden biri olan konservatuar okumak için müzik dersleri alıyorum. Ciddi bir yol katettiğimi düşünüyorum. Özellikle ilgilendiğim müzik türü ise "Blues"... Geceleri müzik teorisi de çalışırım.
Cuma geceleri genellikle film izlerim.
Kitap okumayı ihmal etmem. Online oyunlar ile pek aram yok... Oynadığım oyun, bir sona bağlanmalı... Şiir okumayı çok severim. Atilla İlhan, Özdemir Asaf, Livaneli'nin şiirlerini severim.
Favori müzisyen ve gruplarım ise Türklerden; Yavuz Çetin, Şebnem Ferah, Pentagram, Cem Kazım, Selim Işık, Eray Arbak, Volkan Başaran, Gür Akad, Tuncer Tunceli, Asım Can Gündüz ve niceleri...
Yabancılardan; Gary Moore, Eric Clapton, Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughn, Chris Rea, Gun N Roses...
Bu kadar yeter sanırsam...[emoji1]

Son düzenleme:
  • 7'de uyan.
  • 8'de okula git.
  • 12'de yemek ye.
  • 5'de okuldan dön.
  • Uykun gelene kadar ders çalış.
  • Uykun gelince dizi izle. (Mr. Robot'tayım şu an.)
  • Uykun kaçınca forumda gez.
  • Tekrar uykun gelince uyu.
Tüm hayatım böyle geçiyor. Moralim bozuk olunca ders çalışmıyorum.
Sen beni özet geçmişsin yav.

Fazla uyumak günü öldürdüğünden ve uyumayı belirli saatler haricinde sevmediğimden erken kalkarım.
Okulum hafta içi rutin değil pazartesileri boş oluyorum perşembe günüde öğleden sonra dersim var.
Boş günümde sabah 8.00'da kalkar sabah hazırlıklarını yaptıktan sonra 8.30'da kahvaltı yaparım. Sonrasında teknoloji dergileri veya kitap okuma arasında seçim yaparım. Havanın durumu iyi ise dışarı çıkma planları yaparım. Akşam yemeğine kadar kalan kısımda ingilizce veya ders çalışırım. Yemeği 18.30'da yerim. Saat 21.00'dan sonra katiyen yemek yemem aç olsam bile. Yemekten sonra film-dizi-oyun-K POP videosu arasından seçim yapar onunla biraz oyalanırım. Yatmaya yakın biraz egzersiz yapar ve 23.30-00.00 saatleri arasında uyumaya çalışırım. (Saatler değişmez fakat gün içinde aktiviteler değişkenlik gösterebilir. Bu konuda istikrarlı biriyimdir.)
Telefonum Xperia XA içinde Aida64, CPU-Z, CCcleaner, Racing Fever, CarXDrift, KakaoTalk, Samsung Health, Gear, Xwidget, ve İngilizce Sözlük uygulaması yüklü. Sosyal medyayı sevmiyorum ve Twitter, Facebook uygulaması dışında başka bir uygulama yok. Onlardan da paylaşım yapmıyor sadece haberleri okuyorum. Whatshapp yüklü değil ve hiç kullanmadım.
Kuzuların sessizliği serisinden sonra en son izlediğim film Wonder Woman. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı