Siz Neler Yapıyorsunuz?

0lq

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Biraz kendinizden bahsedin. Günleriniz, haftalarınız, aylarınız hatta yıllarınız nasıl geçiyor ? Neler yapıyorsunuz, hangi telefonu, hangi uygulamaları, hangi oyunları oynuyor, hangi kitapları okuyorsunuz ? Boş vakitlerinizde neler yapıyor, ne ile uğraşıyorsunuz ?
Pazartesi günü izinliyim. İzinli olduğum günlerde genellikle öğle saatlerine doğru Kadıköy'e gezmeye, dolaşmaya, bir şeyler içmeye giderim 2 gibi orda olurum genellikle 6 gibi de metroya biner eve dönerim, çoğu zaman her gittiğim de bir kitap alırım metroda okumaya çalışırım. 7.30'da evde olurum, açsam karnımı doyurur bilgisayara otururum takip ettiğim dizi varsa izler yoksa yeni filmlere göz atar konusunu beğendiklerimi izlerim. 10 gibi bilgisayarı kapatır kendime koyduğum 'her gün 50 sayfa oku' görevine sadık kalmaya çalışırım ve genellikle 11.30 gibi kitap okumayı keser müzik dinleyerek uyurum. Eski zamanın müziklerini dinlemek çok hoşuma gidiyor ve bana daha yakın geliyor. Çok oyun oynamam bir sürü oyunum var ama oynamıyorum, sıkıldım. Telefonum S7 EDGE'e yakın zamanda geçiş yaptım memnunum. Bilim Kurgu ve Uzay temalı neredeyse her film ve dizileri izlemeye çalışır, konularla ilgili kitaplar okurum. Geri kalan günlerim çalıştığım için çok hızlı geçiyor, sabah 11.00 alarmı ile kalkıp kahvaltımı yaparım, 12'de evden çıkar, 1'de başlayan mesaime yetişirim, akşam geç saatlerde eve gelir çok ayakta durmadan uyurum. Peki ya siz ?

Uyanıyorum ve okula gidiyorum öğlen eve geliyorum ve Technopat uğruyorum daha sonra okula ve pazartesi ve cuma günleri atıcılık kursuna ve pazartesi sadece matematik kursuna diğer günler ise atıcılık yok okul kurslarına gidiyorum eve gelince yine buraya uğruyorum kalan zamanlarda ödevleri yapıyorum ve artık yapıcam konu tekrarı ve test çözücem daha sonra CSGO veya Pokemon TCG oynuyorum akşam yemeği yiyorum biraz Youtube video izliyorum daha sonra yatıyorum.

Kişisel bilgileri öğrenmek istemek moda oldu heralde. Ajan mısınız anlamadım? o_O

Son düzenleme:
Uyanıyorum, kahvaltımı yapıp okula gidiyorum(lise). Her akşam 1 saat ya Project Cars2 ya da Arduino projesiyle uğraşıyorum. Pek film izlemem. Yenimahalle- Keçiören arası 10km yürüyüşü seviyorum. Elektriğe ve fiziğe aşığım. Akşam 22.30-23.30 arası değişen bir yatış zamanım var. Eğer bilgi edinmeyi seviyor veya eleştiri yapmayı seviyorsanız sizden bir ricam: Donanım/Yazılımların Elektriksel Özellikleri
okursanız sevinirim.

Ben Hakkari Çukurca gazisiyim. Günlük hayatıma etki eden bir sorun değil. Büyük çiftçilik yapıyorum ve ayrı olarak büfe işletiyorum. Hatta şu an çalışıyorum. Edirneliyim, evliyim ve bir çocuk babasıyım. Çiftçilik işlerinin olduğu zamanlardan hariç her sabah 6 da uyanıyorum ve gece 12 ye kadar dükkandayım. Her gün saat 21:00 ile 23:30 arası buraya göz atıyorum. Saat gece 1 de evde oluyorum ve duş alıp yatıyorum.(y)

Son düzenleyen: Moderatör:
05.30, 06.00 gibi ayılmaya çalışıyorum. Kahvaltı yapıyorum. Üstümü giyinip 1.30 saat süren yolculuğumla okula gidiyorum. Cuma hariç 14.30 gibi çıkıp eve gidiyorum. Yemek yedikten sonra 1 saat gibi dinleniyorum. Sonra saatlerim 3D CATIA ile geçip gidiyor. Zamanım kalırsa ana derslerime de göz atıyorum. Daha sonra Technopat ve ara sıra dışarı çıkmak dışında bir şey yapmıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı